Małe wielkie zmiany na wiosnę – świeże inspiracje deco!

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia – ciepłe dni, feerie kolorów i rozkwitające rośliny… Ogarnia Cię pozytywna energia, rodzą się nowe pomysły? Szukasz inspiracji, jak zrewitalizować nie tylko ciało, ale i otoczenie i myślisz o remoncie? A może wystarczy garść drobnych zmian, które odświeżą Twoje wnętrza? Pachnące kwiaty na stole, parę nowych obrazów czy kolejna poducha na kanapie.

Kolorowe ściany z pasją

Istnieje wiele pomysłów, na to, żeby Twój dom odzwierciedlał Ciebie. Ciekawie dobrany kolor farby czy odrestaurowany stół po babci. Parę obrazów, czy zdjęć na ścianach. Jednak to Twoje emocje, bliskość i wspólne chwile tworzą tę niezapomnianą atmosferę. Właśnie dzięki tym elementom Ty i Twoja rodzina będziecie czuć się wspaniale. (Po prostu) stwórz galerię Waszego życia, utrwaloną w pięknych zdjęciach. Wykorzystaj ulubione kadry i wydrukuj je w dużym formacie. Możesz dobrać do nich tradycyjne, drewniane ramy lub te wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Sięgnij po najwyższą jakość w Europie i wywołaj fotografie z CEWE.


Jeśli szukasz bardziej rustykalnego looku, który doskonale dopełni Twoją przestrzeń, to nic łatwiejszego. Po prostu wybierz CEWE Plakaty z drewnianą listwą, które gwarantują naturalny i unikalny wygląd.

Ściany możesz zagospodarować nie tylko zdjęciami. Możesz zastosować oświetlenie LED czy girlandy świetlne, które stworzą niezwykły nastrój, równocześnie spełniając dobrze swoją podstawową funkcję, czyli oświetlając pomieszczenie. Kolejnym pomysłem dekoracyjnym może być niebanalny zegar ze zdjęciem CEWE, który urozmaici wygląd Twojego salonu. Wiosną możesz w aranżacji wnętrz postawić również na klasykę, czyli zdjęcia w ramkach lub kompozycję fotografii na modnej korkowej tablicy. Takie detale sprawiają, że dom czy mieszkanie nabierają osobistego i pełnego emocji charakteru. Pamiętaj, że zdjęcia możesz od ręki wydrukować w salonach CEWE FOTOJOKER i od razu dobrać do nich odpowiednią ramkę.

Uwolnij wiosenną energię i odkryj równowagę Hygge

Odświeżone, komfortowe wnętrze, daje Ci poczucie szczęścia i bezpieczeństwa? To tutaj nabierasz sił na następny dzień, tydzień czy miesiąc. Pozwalasz sobie na chwilę oddechu i czas dla siebie. Czas, w którym zapadasz się w wygodnym fotelu z ciekawą książką, nigdzie się nie spiesząc. Otoczona miękkimi poduchami, popijasz pyszną herbatę z naszego ulubionego kubka. Przypominasz sobie wspólnie spędzony czas. Wakacje nad morzem, biegając po ciepłym piasku a może wypad ze znajomymi w góry czy weekend z dziećmi w domku na wsi. Te chwile możesz zachować, właśnie dzięki Twojemu spersonalizowanemu CEWE Kubkowi lub CEWE Poduszce z pełnym nadrukiem, które możesz stworzyć nie wychodząc z domu. Prosta w obsłudze aplikacja i przesyłka do rąk własnych, gwarantuje zrealizowanie każdego marzenia. Dbaj o siebie i swoje otoczenie. Wybieraj naturalne materiały i tkaniny, jasne kolory i dużo światła. Nie zapominaj o stworzeniu Hyggekrog czyli Twojego kącika, wypełnionego puszystymi poduchami.

Wiosna uchwycona w detalach

Wiosenne dekorowanie mieszkania kojarzy się przede wszystkim z salonem, prawda? Jednak zaproś tę zieloną porą roku również do Twojej kuchni. Razem z bukietem kolorowych kwiatów np. tulipanów lub bazi możesz wprowadzić do serca domu trochę koloru i energii. A co powiesz na to, by w tym ozdobić również lodówkę? Możesz to zrobić dzięki magnesom. Jedni kolekcjonują te z wypraw, a Ty możesz stworzyć własny zbiór osobistych magnesów z Twoimi zdjęciami ze wspólnych, rodzinnych chwil. To właśnie detale sprawiają, że zwykły budynek staje się domem. Pamiętaj, że magnesy mogą również posłużyć, jako element przymocowujący rysunek Twojego dziecka. Z pewnością tworzy malunki z pierwszymi oznakami wiosny, kwiatkami lub przelewa na kartkę wspomnienia ze spaceru. Wyeksponuj te małe działa sztuki i zawieś je na lodówce. Niech młody artysta wie, że jesteś z niego dumna!

Wiosna to Twój czas!

Chwytaj piękne chwile garściami. Celebruj każdą wspólną okazję. Zachowaj jak najwięcej wspomnień na dłużej. Szczęście liczymy w pięknych momentach – warto je wyeksponować i drukować z CEWE.

Inspiruj się każdego dnia na cewe.pl