Esy floresy i geometria na kaflach.

Propozycja dla miłośników trochę bardziej odważnych wnętrz to kafle z kolekcji Opp! marki Ceramstic. Dzięki nim uniwersalne czarno-białe wnętrza można przełamać czerwonymi akcentami w formie geometrycznych wzorów.

W konstruktywizmie figury geometryczne oddziałując na siebie miały doprowadzać do odczucia wewnętrznego napięcia. Również op-art bazował na figurach geometrycznych, które wpływając na zmysł wzroku tworzyły niesamowite złudzenia optyczne. Te awangardowe prace, których środkami wyrazu były figury geometryczne stały się natchnieniem do powstania dekorów Opp!

kafle_op_art_3 kafle_op_art_4

Dla osób ceniących sobie minimalizm pokrycie ściany czarno-białymi płytkami będzie najlepszym rozwiązaniem. Taka propozycja spotka się również z uznaniem każdego kto ceni sobie ład i porządek. Dzięki geometrycznym wzorom umieszczonym na płytkach dekoracyjnych Opp! Point i Aim można stworzyć wnętrze nietypowe i przy okazji trochę ocieplić czarno-białą kolorystykę. Czerwone półokrągłe wzory, które można połączyć na przeróżne sposoby oraz kwadraty, które wyłamują się z prostych linii pozwolą uzyskać bardzo indywidualne wnętrze utrzymane w nucie nowoczesności… Taki minimalizm z charakterem.

kafle_op_art_1

kafle_op_art_2