Zaskocz gości modnym salonem.

jasny salon z sofą i dwoma fotelami

Szukasz sposobu na niebanalne wnętrza, którymi zaskoczysz gości? Postaw na nowoczesne wykończenia. Meble designerskie również mogą okazać się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Postaw na nowoczesny design

Wprawdzie meble designerskie produkowane w krótkich seriach bądź projektowane na zamówienie nie są tanie, ale efekt, jaki wywołują jest wart każdej ceny. O ile rzecz jasna odpowiednio zaaranżujemy wnętrze i nie przeładujemy go dodatkami. Meble o niebanalnym kształcie same w sobie są wyjątkowo atrakcyjnymi elementami wystroju i niezbyt dobrze komponują się z dekoracjami, bądź elementami wykończeniowymi przyciągającymi uwagę równie mocno. Jednym słowem – designerskie meble nie znoszą konkurencji.

Nowoczesne komody z ryflowanymi frontami to idealny wybór dla osób ceniących sobie zarówno styl jak i funkcjonalność. Ich unikalny design, charakteryzujący się pionowymi lub poziomymi rowkami, dodaje wnętrzu głębi i tekstury, jednocześnie zachowując minimalistyczny charakter. Wybierając komodę z ryflowanymi frontami, inwestujesz w ponadczasowy mebel, który stanie się centralnym punktem Twojego salonu i zachwyci każdego gościa swoją wyjątkową estetyką. Zobacz takie komody tutaj: https://bogatewnetrza.pl/pl/c/Komody-do-salonu/456

Meble designerskie – jak zaaranżować salon

Jeśli chcesz by salon – wizytówka twojego domu – prezentował się naprawdę wyjątkowo, a przy tym podobają ci się designerskie meble, pomyśl o wyborze stylu, w którym zaprezentują się one najlepiej. Większość projektantów poleca modny ostatnio styl minimalistyczny. Meble designerskie są wprost stworzone do przestrzennych minimalistycznych wnętrz. Urządzając modny salon nie zapominajmy o tym, że nasz wybrany styl nie znosi niczego, co nie jest w pomieszczeniu absolutnie konieczne. Nie możemy więc przesadzić z ilością mebli, ale też przede wszystkim z dekoracjami. Przy wyjątkowych i niepowtarzalnych meblach designerskich, możemy w ogóle zrezygnować z ozdób. Jeśli odpowiednio wybierzemy meble, nasz salon wcale nie będzie wydawał się pusty i surowy, jak to czasem ma miejsce w ultra nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.

Dekoruj roślinami

To, z czego nie musisz rezygnować w aranżowaniu minimalistycznego salonu wypełnionego designerskimi meblami, to rośliny doniczkowe. Obecnie bardzo modne jest dekorowanie żywymi roślinami praktycznie wszystkich pomieszczeń. Nic dziwnego – żywe ozdoby prezentują się doskonale wszędzie. Jeśli jednak nie masz czasu na zbyt skomplikowaną pielęgnację, pomyśl raczej o niewielkim kaktusie na designerskiej półce, niż na tworzeniu dżungli w salonie.