Psst! Kliknij tutaj i przeczytaj o technice gotowania SLOW COOKING.

Przydatne akcesoria do szafy.

Ile oddalibyśmy za dodatkowe 5 minut snu w poniedziałkowy ranek! W sumie we wtorkowy czy środowy też przydałoby się dłużej pospać… Kiedy już człowiek upora się z porannymi ablucjami, śniadaniem, przygotowaniem drugiego śniadania, fryzurą i ewentualnym makijażem… musi jeszcze zdecydować, co na siebie włożyć! Stres, stres, stres – i to pod presją czasu. Rozwiązaniem są pewne akcesoria do szafy.

akcesoria-do-szafy-1

Hiszpańskie projektantki, założycielki studia 24dientes (nazwa ta oznacza „24 zęby”, jak w szczerym wesołym uśmiechu) znając dobrze te niedogodności postanowiły zrobić proste i jakże przydatne metki na wieszaki StressLess Labels. Te akcesoria do Waszej szafy to projektancka gwarancja spokojniejszego poranka; w tym dodatkowy bonus: co najmniej 5 minut zdrowego snu. Przestaw alarm w telefonie i… dośnij wreszcie do końca ten boski sen!

akcesoria-do-szafy-2 akcesoria-do-szafy-3 akcesoria-do-szafy-4

StressLess Labels w Polsce dostępne są w butiku designerskim lifestory  i konceptowym Creme de la Creme w Krakowie, przy ul. Mostowej 14. Komplet 10 żakardowych metek kosztuje 59 zł.

Zapisz

Przeczytaj też