Korzilius – płytki ceramiczne o fakturze naturalnego drewna.

Drewno kojarzy się nam z naturą. We wnętrzach idealnie odnajduje się praktycznie w każdych możliwych aranżacjach. Tworzy przyjemny i rozkoszny klimat. Jednak nie wszędzie możemy zastosować materiał jakim jest naturalne drewno. Właśnie dlatego coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz są płytki ceramiczne o fakturze drewna.

 

Korzilius to kolekcja płytek ceramicznych marki Tubądzin. Nie da się ukryć, że inspiracją do ich stworzenia było naturalne drewno. W kolekcji znajduje się cały szereg desek, które naśladują przeróżne rodzaje drewna. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednie płytki do naszego stylu. Na pewno płytki z kolekcji Korzilius sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych, niejedna faktura drewna będzie idealnym dopełnieniem wnętrz rustykalnych, a nawet miłośnicy moderny znajdą coś dla siebie.

plytki_ceramiczne_o_fakturze_drewna_1 plytki_ceramiczne_o_fakturze_drewna_3

Zalety płytek ceramicznych o fakturze drewna.

Podczas aranżowania wnętrz nie wszędzie wykorzystamy materiał jakim jest naturalne drewno. W takich przypadkach z pomocą przychodzą płytki ceramiczne o fakturze drewna. Tubądzin zapewnia, że kolekcja Korzilius jest niezwykle wytrzymała na warunki zewnętrzne. Dzięki temu ceramika wyróżniająca się fakturą naturalnego drewna na pewno zda egzamin z trwałości w takich wnętrzach jak łazienki, kuchnie, salony, a nawet tarasy.

plytki_ceramiczne_o_fakturze_drewna_4 plytki_ceramiczne_o_fakturze_drewna_5

plytki_ceramiczne_o_fakturze_drewna_2