Nowoczesny wieszak do przedpokoju.

wieszak w kształcie kropli wody

Nowoczesny wieszak do przedpokoju w kształcie kropli wody wykonany z drewna został zaprojektowany przez dwie szwedzkie projektantki: Johanne Asshoff i Hanne Brogård. Idea jest prosta: powiesić jedną kroplę na ścianie lub stworzyć wzór używając kilku kropel.

Nowoczesny wieszak do przedpokoju w minimalistycznym wydaniu

Wieszak Dropit w kształcie kropli wody to najlepszy przykład na to, że najprostsze rzeczy są najpiękniejsze. Minimalistyczny design sprawia, że ten produkt gdy umieścimy na ścianie mimo swej niepozorności zagra pierwsze skrzypce. Nowoczesny wieszak do przedpokoju z pewnością okaże się dobrym rozwiązaniem.

wieszak w kształcie kropli wody

Nowoczesny wieszak nie tylko do przedpokoju. Wykorzystaj swoją kreatywność.

To od Ciebie będzie zależeć w jaki sposób zaaranżujesz ścianę i to nie tylko w przedpokoju. Wieszak Dropit daje wiele możliwości. Użyj jasnoniebieskich kropel i stwórz na ścianie w pokoju dziecięcym padający deszcz. Białe krople możesz z powodzeniem użyć w sypialni. Z pewnością będą prezentowały się tam znakomicie.

nowoczesny wieszak do przedpokoju

Nowoczesny wieszak w skandynawskim stylu.

Skandynawski design zawsze zachwycał. Chyba nikt inny jak ludzie północy nie potrafi wycisnąć z minimalistycznych form tak wiele. Kto by się spodziewał, że nowoczesny wieszak w kształcie kropli wody może tak bardzo wpłynąć na aranżację wnętrza. Po prostu genialne.

nowoczesny wieszak
nowoczesny_wieszak-4