Liniowe, ścienne i podłogowe odpływy do nowoczesnych łazienek.

Coraz większym uznaniem cieszą się otwarte prysznice z równą posadzką. Nic dziwnego, takie rozwiązanie zapewnia komfort użytkowania, poczucie dodatkowej przestrzeni oraz sprawia, że utrzymanie tej przestrzeni w czystości jest bardzo łatwe. Takie rozwiązanie potrzebuje jednak odpowiedniego odpływu. Warto tutaj przyjrzeć się bliżej rozwiązaniom firmy Geberit, która w swojej ofercie posiada nowoczesne, praktyczne i estetyczne odpływy liniowe oraz ścienne.

 

Odpływy ścienne

Ścienny zestaw odpływowy Geberit do natrysków dostępny jest w czterech wykończeniach: stal nierdzewna szczotkowana, chrom błyszczący, biały alipin, albo jako wariant do wypełnienia przez użytkownika dowolnie wybranym materiałem. Rozwiązanie to oprócz powiększenia przestrzeni zapewnia również wysoki poziom higieny. Za pokrywą ukryte jest sitko na zanieczyszczenia, które w prosty sposób można zdemontować i przepłukać.

lazienkowy_odplyw_scienny_geberit

Odpływy liniowe

Seria CleanLine marki Geberit to wyszukane wzornictwo połączone ze skutecznością działania. Odpływy te są bardzo łatwe w czyszczeniu i ze względu na swoją prostą konstrukcję niezawodne w działaniu. Odpływ można przycinać zależnie od wymaganej długości. Dzięki odprowadzaniu wody poprzez specjalnie zaprojektowaną listwę zbiorczą nie wytwarzają się skupiska brudu.

lazienkowy_odplyw_liniowy_geberit (2) lazienkowy_odplyw_liniowy_geberit

Odpływy podłogowe

Geberit posiada w swojej ofercie szczególnie mały odpływ podłogowy, którego wymiary to jedynie 80x80mm. Wykonany jest ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Wygląda estetycznie i nowocześnie. Jest łatwy w czyszczeniu za sprawą praktycznego koszyczka, który zbiera nieczystości.

lazienkowy_odplyw_podlogowy_geberit