Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

MIH Design – batikowe poduszki.

MIH Design tworzy zjawiskowe poduszki dekoracyjne. Inspiracją do ich tworzenia stały się dwa skrajne ze sobą style. Boho vintage i bardzo surowa odmiana stylu skandynawskiego.

Boho vintage wywodzi się z Cyganerii artystycznej, która po dzień dzisiejszy słynie w kilku swoich odmianach z przepychu, z przedmiotów mających duszę, w których zapisana jest historia. Surowe wnętrza skandynawskie natomiast stało się inspiracją poprzez perfekcyjnie kontrastowe tło dla poduch. Przy wykorzystaniu takiej oprawy można dostrzec hipnotyzującą głębie, która tkwi w poduszkach.

mih_design_poduszki_10
mih_design_poduszki_1
mih_design_poduszki_2
mih_design_poduszki_3

Wszystkie poszewki batikowe wykonane są z drelichu. Drelich to bardzo mocna, gruba bawełniana tkanina, która wykonana jest w splocie skośnym. Nie trzeba więc martwić się o to, że zostaną uszkodzone, szczególnie w domu pełnym dzieci lub czworonogów. Zresztą te poduszki są stworzone właśnie po to aby funkcjonowały we wnętrzach przez lata i z roku na rok zmieniały się, przecierały, wycierały, blakły. Poduszki te mają żyć wraz z domownikami. Poduszki farbowane są ręcznie, tradycyjną metodą batiki. Metoda ta pozwala tworzyć ponadczasowe wzory, które nadają wnętrzom wysublimowanego charakteru. Wykorzystanie stu procentowej bawełny, ekologicznych farb do tkanin dają gwarancję najwyższej jakości oraz trwałości. Dodatkową wartością jest metoda ich powstawania, dzięki której każdy egzemplarz jest unikatowy.

mih_design_poduszki_4
mih_design_poduszki_5
mih_design_poduszki_6
mih_design_poduszki_7
mih_design_poduszki_8

Wnętrza, design, dekoracja i scenografia to moje cztery pasje. W każdej z tych sfer szukam czegoś innego, każda spełnia i zaspokaja inny rodzaj potrzeby realizowania wizji. Nie tylko moich wizji ale również osób które zapraszają mnie do współpracy. Najpierw była ciekawość a następnie pasja, która przerodziła się w zawód z którym wiąże plany na resztę życia. W projektowaniu zarówno wnętrz jak i set design-u poszukuję czegoś więcej ,niż tylko ładnego obrazka. Zależy mi na tworzeniu jakości życia i piękna, które nakarmi duszę.

-mówi właścicielka MIH DESIGN Magdalena Hofman.

Przeczytaj też