Japoński design cz.2 – kuchenne rewolucje.

W tej części prezentujemy  akcesoria kuchenne, które nadadzą Waszym kuchniom dużo nowej świeżości oraz wprowadzą prawdziwą japońską harmonię. Oto perełki, których nie powinno zabraknąć w domach miłośników dobrego designu.


Tate Otama

Tate Otama to chcochelka, która świetnie się sprawdzi w małych kuchniach. Aby mogła towarzyszyć nam w gotowaniu wystarczy jej zaledwie dziesięć centymetrów kwadratowych. Zaprojektował ją Mikiya Kobayashi po to aby gotowanie było przyjemniejsze. Tate Otama stoi o własnych siłach dzięki temu, że jej dolna część jest płaska.

japonski-design-cz2-2
japonski-design-cz2-1
japonski-design-cz2-3

DRESS Chidori

Dress to zestaw przepięknych pięciu sztućców, które produkowane są w najsłynniejszym mieście w Japonii znanym z doskonałej jakości obróbki metalu – Tsubame Sanjo w prefekturze Niigata. Przy ich produkcji zastosowano najnowszą technologię laserowej obróbki metalu 3D, dzięki której możliwe było naniesienie na sztućce niezwykle szczegółowych, trójwymiarowych wzorów.

japonski-design-cz2-4
japonski-design-cz2-5

japonski-design-cz2-6

Tekki QUI

Tekki QUI to podstawka do sztućców lub pałeczek. Dzięki niej Wasz stół będzie wyglądał wyjątkowo. Tekki QUI jest również niezmiernie przydatna podczas gotowania. Ten mały ptaszek weźmie na swoje skrzydła łyżkę czy widelec, a przede wszystkim pałeczki, przyciśnie serwetkę i umili Wasz posiłek!

japonski-design-cz2-7

japonski-design-cz2-8

Tekki POPO

Stojak na pokrywki przydatne szczególnie podczas gotowania. Zdarzyło Wam się kiedyś przy gotowaniu wrzucić pokrywkę do zlewu, bo trzeba było doprawić zawartość patelni czy garnka? Od teraz przy gotowaniu będzie Wam towarzyszył POPO! Ten mały ptaszek weźmie na swoje skrzydła każdą pokrywkę, małą i dużą, płaską i wypukłą, a także wszelkie deski.

japonski-design-cz2-9
japonski-design-cz2-10
japonski-design-cz2-11

Japoński design cz.1 zobaczycie tutaj: https://domhobby.pl/japonski-design-cz-1-humor-i-funkcjonalnosc/

Zapi