Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Miłośników zwierząt i wielbicieli dobrego designu na pewno ucieszy wiadomość o nowej polskiej marce PupiLu, która oferuje estetyczne i przyjemne dla oka przedmioty zawierające wizerunki zwierzaków. Zwierzęce obrazy umieszczone są między innymi na poszewkach poduszek, plakatach, zegarach i kubkach, w których podobno poranna kawa smakuje najlepiej.

Za marką PupiLu stoją stu procentowi miłośnicy zwierząt, którzy sami są szczęśliwymi właścicielami czworonożnych przyjaciół człowieka. W głównej kolekcji znajduje się prawie pięćdziesiąt wzorów ras psów, także na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. I  nie ważne czy będzie to posiadacz buldożka francuskiego, sznaucera, czy labradora.

reklama magazyn lifestyleowy
gadzety_ze_zwierzetami_4

fot. Agnieszka Fleischer

gadzety_ze_zwierzetami_3

fot. Julia Berbecka

Wszystkie projekty to starannie zaprojektowane unikaty, których nie znajdziecie gdzie indziej. Ciekawy design, prosta forma, minimalizm i trochę stylu skandynawskiego – tak w skrócie można opisać produkty PupiLu.
gadzety_ze_zwierzetami_1

fot. Agnieszka Fleischer

gadzety_ze_zwierzetami_2

fot. Paulina Bochenek

Właściciele marki nie poprzestali na jednym szablonie wzoru. Ofertę dla siebie odnajdą również entuzjaści psiego sportu agility i posiadacze najbardziej oddanych człowiekowi psiaków – kundelków. Dostępna jest również kolekcja o nazwie “Black Dog”, która w komiczny sposób przedstawia bycie właścicielem psa. Napisy – „Mały, ale wariat”, „O czym myśli pies? Jedzenie, jedzenie jedzenie!” – z humorem pokazują  bezwarunkową miłość do czworonogów. Jeśli kochacie piękne rzeczy, ale przede wszystkim kochacie również zwierzęta to zapoznajcie się z bliżej z ofertą marki na stronie www.PupiLu.pl

gadzety_ze_zwierzetami_5

fot. Agnieszka Fleischer

Zapisz