Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Lustro z …

A gdyby gustowne lustro połączyć z przedmiotem niezbędnym, przedmiotem który praktycznie w każdym domu jest potrzebny. Jesteście ciekawi co by z takiego połączenia wyszło?

Takim niezbędnikiem jest grzejnik, a firma ENIX, która specjalizuje się w nietypowych kombinacjach grzejnikowych po raz kolejny stworzyła bardzo interesujący przedmiot, który jest połączeniem lustra z grzejnikiem.

Wcześniejsze pomysły ENIX to Libra Audio, który jest połączeniem grzejnika z wysokiej jakości głośnikiem oraz Mango Light, gdzie grzejnik został połączony z przepięknym dekoracyjnym oświetleniem. Tym razem grzejnik nazywa się Rama Lux i został on połączony z gustownym lustrem. Grzejnik to konstrukcja ze stali o interesującej formie, która jest elegancką i niebanalną oprawą dla tafli lustra. Lustro w zależności od potrzeb może być fazowane lub nie. Najlepsze jest to, że takie lustro nie ma prawa zaparować, gdyż ciepłe powietrze wydzielające się z grzejnika na to nie pozwoli. Lustro-grzejnik świetnie więc sprawdzi się w łazience i przedpokoju. Jest to praktyczne, a zarazem bardzo oryginalne rozwiązanie przeznaczone szczególnie do wnętrz o wystroju fantazyjnym. Zgrabne połączenie dwóch codziennych przedmiotów stworzyło jeden kapitalny z nieocenionymi walorami użytkowymi oraz dekoracyjnymi. Jeśli poszukujecie nietuzinkowych rozwiązań to nie możecie przejść obok grzejnika Rama LUX obojętnie.

lustro_w_grzejniku_1
lustro_w_grzejniku_2

lustro_w_grzejniku_3

Przeczytaj też