Turkusowy pokój dla nastolatków.

Na stworzenie turkusowego, przyjemnego klimatu jest kilka sposobów. Zobaczcie jak prezentuje się pokój dla nastolatków utrzymany w turkusowej kolorystyce.

Jak zaaranżować turkusowy pokój dla nastolatków

Pamiętajcie, że aby zaaranżować turkusowy pokój należy skupić się na akcentach. Zastosowanie tego koloru nawet w niedużych ilościach będzie na pewno zauważalnym efektem. Turkus świetnie zgra się z bielą, pastelami, szarościami, żółtym, limonką oraz z kolorami drewna. Świetnym przykładem jest kolekcja mebli CLICK w której projektanci połączyli biel z turkusem, żółtym i wrzosem. Kolekcja CLICK od Timoore to meble, które są uniwersalne i charakteryzują się dużą funkcjonalnością. Decydując się na białe bryły mebli i użycie turkusowych dodatków, można swobodnie je łączyć z rozmytymi pastelami, energetyczną żółcią, pomarańczą i limonką, czy neutralną szarością.

Innymi radami na uzyskanie turkusowego pokoju jest przemalowanie wybranej ściany lub montaż tapety w pasy. Można także zaopatrzyć się w elementy dekoracyjne takie jaki poduszki, plakaty, lampy czy ramki na zdjęcia. Wnętrze w turkusowej kolorystyce jest miejscem przyjemnym, delikatnym i optymistycznym. Warto więc zastanowić się nad stworzeniem takiego klimatu w pokoju naszej pociechy.

turkusowy_pokoj_-_click_timoore_1
turkusowy_pokoj_-_click_timoore_2
turkusowy_pokoj_-_click_timoore_3
turkusowy_pokoj_-_click_timoore_4
turkusowy_pokoj_-_click_timoore_5