Jakie meble wybrać do pokoju dziecka?

Wybór mebli do pokoju naszego dziecka często jest koszmarem. Znalezienie czegoś ładnego, funkcjonalnego oraz użytecznego, a przy tym w przystępnej cenie graniczy z cudem. Na szczęście z pomocą przychodzi nam firma LanoMeble. Przedstawia nam ona ofertę skierowaną do każdego rodzica, który ma dość marnowania swoich ciężko zarobionych pieniędzy na coroczną wymianę mebli w pokoju swojego dziecka.

W sklepie lanomeble.pl możemy znaleźć bogatą ofertę mebli młodzieżowych dostępną na każdą kieszeń. Do wyboru mamy kilka zestawów. Każdy z nich posiada swoje unikalne cechy, jest modny oraz użyteczny. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w nich coś dla siebie.

lozko_pietrowe

Skupmy się na kilku przykładowych zestawach. Na początku ten o nazwie BLOG. Zawiera on wszystko, czego potrzebujemy dla naszego dziecka począwszy od wygodnego łóżka parterowego lub piętrowego skończywszy na wiszących półkach. W skład tego zestawu wchodzą również inne produkty jak: stolik RTV, biurko, szafa, regał, komoda, szafa narożna itd. Dostępne są również całe zestawy. Wszystkie meble wykonane są z płyty wiórowej i wykończone okleiną ABS. Istnieje możliwość odpowiedniego dobrania wymiarów każdego z elementów jak i różne warianty kolorystyczne.

meble_mlodziezowe_blog_1

meble_mlodziezowe_blog_2

Zestawem zasługującym na uwagę jest ten o nazwie LEGO. Do wyboru mamy cztery różne warianty. Również, jak w przypadku powyższych, meble te wykonane są z płyty wiórowej laminowanej. Systemy te dostępne są w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych. W skład każdego z wariantów wchodzi szafa, regał, półki, biurko, łózko oraz mniejsze szafki.

Naszą uwagę przykuł również zestaw LABIRYNT. Do wyboru mamy w nim szafy, stoliki RTV, półki wiszące, biurko zwykłe bądź narożnikowe, stolik nocny, łóżko, regały, komody itp. Całość wykonana jest z płyty wiórowej i wykończona okleiną ABS. Istnieje możliwość dopasowania wymiarów do naszych potrzeb. Do wyboru mamy również trzy wersje kolorystyczne: Kremowa+Horyzont, Kremowa+Orange oraz Kremowa+Limetka.

meble_mlodziezowe_labirynt_1

meble_mlodziezowe_labirynt_2

LanoMeble proponują nam dużo więcej zestawów stworzonych z myślą o naszych dzieciach. Każdy na ich stronie znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojej pociechy. Wysoka jakość materiałów oraz funkcjonalność tych mebli przy okazji przy niewielkiej cenie sprawiają, że jest to świetna opcja dla każdego.

Łóżka piętrowe LanoMeble.pl