Przyjazny pokój dla ucznia.

Urządzanie pokoju ucznia może okazać się świetną zabawą. Marka Timoore proponuje nowoczesne wnętrza z akcentami energetycznych kolorów. Unikalny design tych mebli świetnie dopasowuje się do potrzeb ucznia. Dlaczego? Bo projekty są tworzone w oparciu o opinie i potrzeby dzieci

.

Pokój dla ucznia – od czego zacząć projektowanie

Półmetek wakacji to idealny moment, żeby zastanowić się, jak umeblować pokoje naszych pociech i dostosować je do potrzeb rosnącego dziecka i nastolatka. Zanim przystąpimy do pierwszych zakupów i zmian wnętrza, warto odpowiedzieć sobie wraz z dzieckiem na kilka najistotniejszych pytań. Do jakich zadań będzie służyła mu przestrzeń? Jakie kolory będą dominować w pokoju? Które z dostępnych na rynku mebli najlepiej oddadzą osobowość młodego naukowca? Nie spieszmy się z decyzjami , bo dokonujemy wyboru na kilka kolejnych lat.

pokoj_dla_ucznia_2

Meble dziecięce i młodzieżowe

Wśród wielu propozycji warto przyjrzeć się polskiej marce mebli dziecięcych i młodzieżowych Timoore, która podbija świat, oferując kolekcje zapewniające uczniom komfortową przestrzeń zarówno do zabawy, jak i nauki. Przebojowy design proponowany przez Timoore idealnie odzwierciedla nowoczesne i świeże spojrzenie na potrzeby współczesnego ucznia. Minimalistyczne bryły z nowoczesnymi, energetycznymi kolorami wibrują, ale co najważniejsze tworzą żywy, wyważony i harmonijny system, który nie przytłacza.

pokoj_dla_ucznia_3

Biurko z kolekcji First z otwieranym blatem, schowkiem na pomoce szkolne, podręcznym piórnikiem i kontenerkiem robi wrażenie na dorosłych, którzy chętnie wybierają ten mebel do swojego gabinetu. Meble z poszczególnych kolekcji Timoora sprawdzą się więc nie tylko w pokoju dziecka, czy przestrzeni biurowej, ale również w salonie czy sypialni, wprowadzając do każdego wnętrza stymulującą dawkę dizajnerskiej energii. Różnorodność kombinacji kolorystycznych, niebanalnych wzorów półek i systemów do przechowywania robi wrażenie!

pokoj_dla_ucznia_5

Jak stworzyć dziecku wymarzony pokój

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie jak stworzyć dziecku wymarzony pokój? Stawiajmy przede wszystkim na funkcjonalność mebli i nie zapominajmy o dostosowaniu poszczególnych elementów do wielkości pomieszczenia. Odpowiednio dobrane meble i dodatki pobudzają w dzieciach kreatywność, ułatwiają skupienie się na nauce i co najważniejsze, dają możliwość zaprezentowania za pomocą wystroju największych pasji dziecka. Wasze pociechy będą zachwycone, kiedy pozwolicie za pomocą dodatków zamanifestować ich styl. Mniejszy domownik powinien mieć swoje prawa i odrobinę autonomii. Pozwólmy mu ozdobić ściany plakatami, naklejkami, zdjęciami i innymi młodzieżowymi gadżetami.

Po ustawieniu najważniejszych sprzętów zadbajmy o dodatkowe, ułatwiające uczniowi życie: dobrą lampkę, kosz na papiery, magnetyczne panele do przypinania notatek, informacji, wzorów, planu lekcji, zajęć pozaszkolnych czy terminów randek. Przyda się także skrzynia na sprzęt sportowy i zabawki, dzięki której można łatwo i szybko zrobić porządek przed przyjściem kolegów.

pokoj_dla_ucznia_6

Pamiętajmy, że nasze pociechy będą dumne ze sposobu i wysiłku, jaki wspólnie z rodzicami włożą w stworzenie swojej przestrzeni. Rola konsultanta w sprawie kolorów i kształtów wpływa na kształtowanie się poczucia własnej wartości i uczy podejmowania decyzji. Razem macie szansę stworzyć z dzieckiem jego ulubione miejsce na świecie – własny pokój.

pokoj_dla_ucznia_1
pokoj_dla_ucznia_7
pokoj_dla_ucznia_8