Psst! Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej o zdrowym gotowaniu!

Pokój na różowo.

Może być subtelny, romantyczny, pastelowy lub fluorescencyjny. Róż – ulubiony kolor małych dziewczynek i dorosłych fashionistek. Wszystkim, którzy chcą uszczęśliwić swoje córki różem we wnętrzu, lepiej zachować umiarkowanie – w pokoju na różowo sprawdzą się neutralne meble i kilka kolorowych dodatków.

 

pokoj-na-rozowo-1

 

Propozycja marki Pinio dla dziewczynek w kolekcji Toto to nowoczesne połączenie różowych akcentów i czystej bieli mebli. Jeśli wolicie eleganckie, stylowe wydanie wybierzcie zdobne kształty i słodkie dekoracyjne kokardki Parole, w pozostałych kolekcjach bazę stanowią białe meble i stonowane różowe dodatki, pudełka, misie, obrazki, które sprawią, że pokój Twojej córeczki będzie wyglądał po prostu uroczo.

Mebli w pokoju nie musi być wiele, bo i po co? W pokoju dziecka ważna jest przestrzeń do zabawy. W przypadku pokoju dla nastolatek ważne jest, aby dać im możliwość wyrażenia siebie, swojej osobowości oraz emocji. Niech same wybiorą kolory, dodatki, powieszą własne fotografie lub plakaty i stworzą swój własny „pokój na różowo”.

meble dla dzieci

pokoj-na-rozowo-2

pokoj-na-rozowo-3

pokoj-na-rozowo-4

www.pinio.com.pl

 

Przeczytaj też