Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Polski design na dzień dziecka!

Co kupić dziecku w dniu jego święta, jeśli nie przekonuje nas oferta sklepów sieciowych? Anna Nawrot z Lamps&Co. podpowiada kilka uroczych rozwiązań, które spotkają się z zachwytem najmłodszych. Zobaczcie sami!

 

Kolorowe poduszki

Bajkowe wzory i piękne kolory w połączeniu z naturalnymi materiałami (100% bawełna, wypełniona puchem sylikonowym)
o wymiarach 40 x 40 cm. Do wyboru jest niespełna dwadzieścia różnych wzorów, które można dobrać w zależności od dziecięcych upodobań i kolorystyki wnętrza.
Cena: 89 zł.

lampa-do-pokoju-dziecka-1

lampa-do-pokoju-dziecka-2

lampa-do-pokoju-dziecka-3

Ramki na zdjęcia

Ramki na zdjęcia to jeden z gadżetów w mieszkaniu, który ma chyba każdy. Oprócz zdjęć dzieci można tam umieścić prace plastyczne naszych podopiecznych albo wyszczególnić w ramach elementy tapety, która widnieje na ścianie pokoju dziecięcego! Ramki dostępne są w dwóch wymiarach (10×15 cm i 15 x 21 cm) i występują w siedmiu pięknych kolorach.
Ceny: 10 x 15 – 79 zł, 15 x 21 cm – 89 zł.

ramki-do-pokoju-dziecka-1

ramki-do-pokoju-dziecka-2

Pufy

Puf jest wytrzymały, lekki i praktyczny. Może służyć jako siedzisko, podpórka, stoliczek, a niekiedy nawet jako poduszka czy podnóżek – nie tylko dla dzieci ale również dla rodziców. Puf ma 45 cm średnicy i 25 cm wysokości, został tak zaplanowany aby był wygodny dla osób w każdym wieku.
Cena: 249 zł

puf-do-pokoju-dziecka-1

puf-do-pokoju-dziecka-2

Wzbogacić design pokoju dziecięcego możemy również dzięki pasującym do ww. produktów lampom, zasłonom, narzutom na łóżko, które występują w tych samych wersjach kolorystycznych, z korespondującymi ze sobą wzorami.

Produkty od Lamps&Co. posiadają certyfikaty OKO-TEX STANDARD 100, CE.
Pufy, ramki, lampy i poduchy można nabyć w sklepie internetowym www.lampsandco.pl.

Przeczytaj też