Płytki, które imitują beton.

płytki podłogowe imitujące beton, biała cegła na ścianie, sofa, plakat, jasne wnętrze

Memories i Monti to nowe kolekcje marki Cersanit, których inspiracją do stworzenia stał się beton architektoniczny. Kolekcje odznaczają się surową formą i oszczędną kolorystyką. Twórcy zaprojektowali je przywiązując uwagę do najmniejszego detalu.

Płytki imitujące beton świetnie odnajdą się w pomieszczeniach, w których główną rolę odgrywa minimalistyczna stylistyka. Może to być zarówno wnętrze o charakterze industrialnym jak i inspirowane amerykańskimi loftami. Chłodną aurę płytek skutecznie przełamią we wnętrzach dodatki z drewna czy odpowiednio dobrana barwa światła. W obydwu kolekcja dominującą kolorystyką jest szarość, a faktura płytek świetnie odwzorowuje fakturę prawdziwego betonu.

[alert type=white ]Dostępne są trzy odcienie: jasny szary, szary oraz grafitowy.[/alert]

Płytki przedstawiają różne postacie betonu: charakterystyczną przecierkę, szalunek- odbitą w betonie fakturę deski, ziarnistą zaprawę czy gładką, wyszlifowaną powierzchnię. Dostępne są w najbardziej popularnym rozmiarze: 29,7×59,8 cm. Właściwe parametry techniczne sprawiają, że płytki z powodzeniem można wykorzystać również w miejscach, które narażone są na intensywniejsze użytkowanie, na przykład w holu wejściowym. Gres, który posiada właściwości mrozoodporne sprawdzi się także na zewnątrz.

plytki_gresowe_imitujace_beton_1 plytki_gresowe_imitujace_beton_2 plytki_gresowe_imitujace_beton_3 plytki_gresowe_imitujace_beton_4