Stop jesiennej chandrze – wnętrza z różowymi akcentami.

Jesień to pora, która lubi dać się nam we znaki. Deszczowa aura, opadające liście i chłodny wiatr u niejednego wielbiciela słonecznych dni są w stanie wywołać jesienną chandrę. Na szczęście jest na nią pewien sposób. W tym nieprzyjemny dla nas okresie należy postawić na dodatki w jaskrawych kolorach.

Niedostatek słonecznych i kolorowych dni możemy łatwo sobie wynagrodzić urządzając odpowiednio wnętrze. Specjaliści ze sklepu internetowego Fototapeta4u.pl w propozycjach na ten sezon proponują intensywne odcienie różu. Można je zastosować w naszych wnętrzach zarówno w postaci dodatków, mebli a także tapet ściennych.

Dla osób, które nie boją się odważnych aranżacji proponujemy efekciarską fuksję połączoną z bielą oraz zielonymi, pomarańczowymi oraz turkusowymi detalami umieszczonymi na fototapecie. Druga propozycja to monochromatyczne zdjęcie z Manhattanem połączone z jaskrawymi krzesłami – w końcu przeciwieństwa się przyciągają.

rozowe_fototapety_6
rozowe_fototapety_2

Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie we wnętrzu różowych naklejek w kwiatowe motywy. Kwiaty ożywią pomieszczenie i pozwolą nam pamiętać o tym, że deszczowe dni w końcu miną

rozowe_fototapety_4
rozowe_fototapety_5

Dla osób, które jednak nie przepadają za intensywnymi rozwiązaniami proponujemy coś bardziej pastelowego – róż w stonowanym wydaniu, czyli delikatną odsłonę tej barwy „upiększoną” subtelnym fototapetowym wzorem.

rozowe_fototapety_3
rozowe_fototapety_1

A który odcień najbardziej pasuje do twojego charakteru?