Drzwi inne niż wszystkie od PIU Design.

Połączenie wysokiej jakości, dobrego wzornictwa i zaawansowanej technologii. Tymi cechami charakteryzują się skrzydła drzwiowe renomowanej marki PIU Design. Warto tutaj zaznaczyć, że dzięki autorskiej technologii produkcji – Aluminium Design – producent oferuje najwyższe dostępne na naszym rynku wysokości skrzydła, które mogą mieć wysokość aż 300cm.

 

Nad technologią Aluminium Design marka pracowała przez wiele lat. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom drzwi można wykończyć na ponad 6 tysięcy sposobów! W tym za pomocą szkła, betonu, skóry, kamienia, spiekami kwarcowymi czy Lacobelem.

drzwi_wykoczone_betonem_alu-design_1

drzwi_wykoczone_betonem_alu-design_2

PIU Design oferuje drzwi szyte na miarę potrzeb inwestora. Bardzo często są one przygotowywane według indywidualnego projektu. Każdy szczegół dopasowany jest do osobistych potrzeb oraz do charakteru wnętrza w którym się znajdą. Dzięki marce PIU Design design we wnętrzach staje się jeszcze bardziej nieskrępowany. Drzwi oprócz swojej podstawowej funkcji mogą teraz dostarczać także wizualne przyjemności swoim właścicielom.

 drzwi_wykoczone_plytami_dekoracyjnymi_alu-designdrzwi_wykoczone_plytami_lustrem_alu-design_4

[alert type=white ]Marka PIU Design nie spoczywa na laurach i konsekwentnie powiększa swoje portfolio o kolejne innowacyjne, autorskie rozwiązania. Świadczy o tym fakt, że jako pierwsza na polskim rynku przedstawiła drzwi ukryte, zlicowane ze ścianą, oraz drzwi nie posiadające górnej belki ościeżnicy, które sięgają do linii sufitu.[/alert]

drzwi_wykoczone_plytami_lakierem_alu-design_5

Więcej informacji o marce i jej produktach znajdziecie na  www.piudesign.pl