Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Latarnia – wielofunkcyjna lampa od HOP Design.

kobieta niosąca lampę,

„Latarnia” to niezwykle uniwersalna lampa zaprojektowana przez Kingę Chmielarz – współtwórczynię polskiej marki HOP Design. Połączenie wielofunkcyjności z niebanalną stylistyką uczyniło z Latarni perełkę wśród designerskiego oświetlenia.

Wielofunkcyjne oświetlenie.

Lampę „Latarnia” możesz postawić na stoliku, umieścić na podłodze, powiesić na ścianie, regale a nawet na suficie. Z łatwością ją przeniesiesz i ustawisz w miejscu gdzie akurat najbardziej jej potrzebujesz. Wykonanie stoi na najwyższym poziomie. Do produkcji wykorzystuje się drewno bukowe, mosiądz i stal. Jest to więc bardzo solidna konstrukcja.

     lampa_latarnia_2 lampa_latarnia_3

Dobry design.

Połączenie tradycji z nowoczesnym i minimalistycznym wzornictwem w tym przypadku świetnie się sprawdziło. Do tradycji nawiązuje forma „Latarni”, która wzorowana jest na kształcie lampy naftowej. Drewniany klosz to ręczna robota. Cały koncept łączy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne ręczne wykonanie elementów drewnianych przez polskich rzemieślników. „Latarnia” została doceniona na ŁDF i została laureatem nagrody Must Have 2015.

 lampa_latarnia_4 lampa_latarnia_5

O HOP Design.

Założona przez Kingę Chmielarz i Konrada Hulaka marka HOP Design stawia na wysoką jakość, solidną produkcję oraz polski design. Ze względu na przywiązanie do tradycji marka kładzie nacisk na lokalnie zorientowaną, polską produkcję. Dbałość o staranne wykonanie zapewnia indywidualne podejście do każdego egzemplarza produktu, o realizację którego troszczą się wykwalifikowani, współcześni rzemieślnicy. HOP Design nadaje nową formę temu, co może wydawać się oczywiste.

lampa_latarnia_1

Przeczytaj też