Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

AM’igo, AM’elia, AM’ant – idealny wieszak na rower.

AM’igo, AM’elia oraz AM’ant to unikatowe wieszaki rowerowe przeznaczone dla miłośników rowerów i pięknych wnętrz. Ich twórcą jest młody projektant, właściciel pracowni Wiesz’am, który stawia na funkcjonalność, jakość oraz wygląd.

Wieszaki AM’igo, AM’elia oraz AM’ant są funkcjonalne i ciekawie się prezentują. W odróżnieniu od większości standardowych wieszaków rowerowych dostępnych na rynku tutaj  projektant zadbał  również o jakże ważny aspekt dekoracyjny. Te rowerowe wieszaki  są ozdobą wnętrza samą w sobie. Wykonane z jednego kawałka drewna, skóry oraz stali zintegrują się z przestrzeniami urządzonymi w przeróżnych stylach. Każdy fan rowerowy wybierze coś dla siebie. Wieszaki AM’igo i AM’ant przeznaczone są dla rowerów z prostą ramą. Na AM’elii za to zawiesicie   każdy rower miejski i damkę.
Trzeba przyznać, że takie wieszaki   to świetna sprawa dla rowerzystów, którzy nie posiadają zbyt dużej powierzchni w swoim domu. Podwieszenie roweru na ścianie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, a dodatkowo całość wygląda  nowocześnie i unikatowo.

wieszak_na_rower_amant_1
wieszak_na_rower_amant_2

wieszak_na_rower_amelia_1

wieszak_na_rower_amelia_2

wieszak_na_rower_amigo_1

wieszak na rower

fot: Wiesz’am,

Przeczytaj też