Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Nomad – kolekcja tapet inspirowana światem wędrowców.

Kolekcja tapet Nomad belgijskiej marki Omexco oczaruje każdego kto ceni sobie oryginalne wzornictwo, wysoką jakość oraz intrygujące faktury. Manufaktura z której pochodzą tapety od początku swojego istnienia słynie z nienaśladowczych i autentycznych rozwiązań.

[alert type=white ]Taka też jest kolekcja Nomad – tapety inspirowane światem wędrowców.[/alert]
 

kolekcja_tapet_nomad_omexco_1 kolekcja_tapet_nomad_omexco_2

Nomad – tapety inspirowane światem wędrowców.

Kolekcja tapet zatytułowana Nomad inspirowana jest wszystkimi dziewiczymi zakątkami świata. Od naturalnych lasów równikowych, przez błękitne wody Oceanu Spokojnego, złote piaski pustyni, ziemistą i bordową tundrę, aż po cichą i białą tajgę syberyjską. Nieskończona kolorystyka, inspirujące faktury tworzą niezwykłą kolekcję kilkudziesięciu tapet. Błękity, zielenie, turkusy, odcienie czerwonego wina i połyskującego orzecha połączone są z intrygującą fakturą suchej ziemi zmiecionej przez podmuchy wiatru, a wszystko to wzbogacone jest o efekty metaliczne, które cudownie odbijają światło.

kolekcja_tapet_nomad_omexco_3 kolekcja_tapet_nomad_omexco_4

Omexco – manufaktura z niebanalymi tapetami.

Marka Omexco powstała w 1976 roku. W niedługim czasie stała się specjalistą wyrafinowanych technik druku i tłoczenia oraz mistrzem w łączeniu materiałów i struktur. Dziś śmiało można rzec, że manufaktura Omexco jest kreatorem trendów na światowym rynku wysokojakościowych tapet. Manufaktura może się poszczycić współpracą przy projektowaniu swoich tapet z paryskim domem mody Maison Margiela, czy włoskim designerem i architektem Simone Micheli. Wykwalifikowana kadra projektowa i produkcyjna od samego początku, aż do teraz  z największą dbałością kreuje i wyrabia oryginalne tapety.

kolekcja_tapet_nomad_omexco_5 kolekcja_tapet_nomad_omexco_6

Ekologiczna kolekcja tapet

Inspirowana dziewiczą przyrodą kolekcja zobowiązuje. Będąc w pełni świadomym ochrony środowiska marka Omexco przyczynia się do zachowania tej cennej przyrody dla następnych pokoleń wybierając ekologiczne włókna pochodzące z recyklingu zadrukowywane  ekologicznymi barwnikami na bazie wody, które są wolne od szkodliwych rozpuszczalników.

kolekcja_tapet_nomad_omexco_7 kolekcja_tapet_nomad_omexco_8

Tapety Omexco dostępne są w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

Przeczytaj też