Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Myloview – nowy wymiar dekoracji wnętrz.

Myloview.pl to niezwykle inspirujący adres w polskiej sieci. Twórcy marki chcą przeprowadzić rewolucję w myśleniu o najbliższej człowiekowi przestrzeni, wierząc w to, że wygląd domu i miejsce pracy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie.

Marka myloview szturmem wkroczyła na polski rynek. Nowoczesny sklep internetowy z intuicyjną, przyjazną wyszukiwarką wzorów pozwala na dokonywanie zakupów bez wychodzenia z domu. Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego motywu klienci mogą skorzystać z kategorii opracowanych przez profesjonalnych projektantów. Stworzone przez nich kolekcje uwzględniają przeznaczenie i funkcje poszczególnych pomieszczeń oraz opierają się na obowiązujących trendach. Dzięki temu z łatwością można wybrać fototapetę doskonale nadającą się do kuchni, łazienki, salonu czy sypialni.

fototapeta-myloview-2
fototapeta-myloview-1

Myloview chce udowodnić, że piękne wnętrza to luksus, na który stać każdego. Klienci mają do wyboru naklejki (w ciągu kilku chwil można ozdobić nimi niemal każdą powierzchnię), obrazy drukowane na profesjonalnym płótnie stosowanym przez artystów (można zamówić je w ramach, dzięki czemu będą gotowe do powieszenia na ścianie natychmiast po otrzymaniu przesyłki), a także ogromny wybór plakatów oraz fototapet.

fototapeta-myloview-3

Pojawiające się na stronie inspiracje pokazują, jak za pomocą dekoracji myloview stworzyć niebanalny pokój. Klasyczne, modne, intrygujące, eleganckie, a niekiedy ekstrawaganckie – w sklepie myloview każdy znajdzie wzór, który doskonale odda charakter jego wnętrza oraz osobowość właściciela. Warto zwrócić uwagę na projekty autorskie przygotowane przez artystów, dostępne tylko i wyłącznie na myloview.pl.

fototapeta-myloview-4

Tych, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań z pewnością ucieszy fakt, że w sklepie myloview można zamówić również akcesoria dekoracyjne z własnymi zdjęciami. Po przesłaniu ulubionej fotografii i wybraniu medium, na którym ma zostać nadrukowana, klient otrzymuje spersonalizowaną ozdobę, którą może wykorzystać na przykład jako oryginalny prezent lub pamiątkę przypominającą o najważniejszych chwilach uwiecznionych na fotografii.

fototapeta-myloview-5

Twórcy myloview stawiają na nowoczesne technologie i produkcję opartą na wykorzystywaniu materiałów, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia użytkowników oraz środowiska naturalnego. Wydruki są całkowicie bezwonne i mogą być bez obaw stosowane nawet w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci. Montaż fototapet myloview nie sprawia żadnych trudności, wydruk cechuje doskonała jakość i zadziwiająca trwałość. W swojej ofercie myloview posiada wysokiej jakości, odporne na czynniki zewnętrzne materiały, które nadają się nawet do tak trudnych pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka.

fototapeta-myloview-6

Myloview to nie tylko sklep z dekoracjami i zupełnie nowe spojrzenie na projektowanie wnętrz, ale również szansa na zmianę najbliższego otoczenia pod okiem wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów, którzy kochają piękne aranżacje i chcą dotrzeć ze swoją misją do jak największego grona osób, które poszukują niebanalnych, estetycznych rozwiązań do swoich domów i miejsc pracy.

Więcej informacji: www.myloview.pl

Zapisz

Przeczytaj też