Oświetlenie w jadalni – It’s about RoMi.

W jadalni bardzo ważnym elementem jest oświetlenie. Warto więc podczas jej aranżacji  skupić się nie tylko na doborze odpowiedniego stołu i krzeseł, ale również na doborze odpowiedniej lampy sufitowej. W tym sezonie warto zwrócić uwagę na ciekawą holenderską markę It’s about RoMi.

W jadalni najważniejszy zawsze będzie stół. Jednak jeśli marzy nam się aby stworzyć odpowiedni klimat tego miejsca nie możemy  zapominać o aktorach drugiego planu. Jednym z takich aktorów jest lampa sufitowa. Lampa sufitowa w jadalni ma być  przedmiotem funkcjonalnym, ale także ma być przedmiotem ciekawym, oryginalnym o niebanalnym wzornictwie. Nawet najbardziej designerski stół i krzesła bez interesującej lampy w tle może zdecydowanie stracić swój urok. Za to odpowiednio dobrana świetnie podkreśli ich walory wizualne.

lampa_riga_1
lampy_1

It’s about RoMi to holenderska marka oświetleniowa. Projekty tej wytwórni to połączenie trzech cech: skandynawskiej prostoty, swobodnego łączenia materiałów oraz multikulturowości. Design tych lamp inspirowany jest tradycjami wzorniczymi z różnych zakątków świata. Do minimalistycznych loftowych wnętrz idealnym rozwiązaniem będzie lampa „Riga” – połączenie metalowego abażuru ze stylizowaną na starą żarówkę  jest tego potwierdzeniem. W podobnym klimacie jest lampa „Cadiz”, która wykonana jest z…betonu. Do wnętrz nowoczesnych warto zastanowić się nad kulistą „Seattle”. Do przytulnych jadalni polecamy model „Saigon” zrobiony z drewna bambusowego i wykończony lakierem w kolorze czarnym, szarym lub białym. Do wnętrz zimnych jak i ciepłych najodpowiedniejszą jest „Vancouver”. Jest to najbardziej uniwersalna lampa wisząca, która daje rozproszone światło tworzące miłą atmosferę.

lamp_saigon_1
lampa_kiev
lampa_seattle_1
lampa_vancouver