Płyta gazowa do zabudowy narożnej.

Przestrzeń w narożniku kuchni to miejsce, które z reguły nie jest do końca wykorzystywane. Dokuczliwy układ nie pozwala na zbyt wielkie popisy aranżacyjne. Na szczęście producenci coraz częściej stawiają na nowoczesne rozwiązania, które pomagają zoptymalizować otaczającą nas przestrzeń.

Nikogo więc już nie dziwi zlewozmywak umiejscowiony w narożniku kuchni. Jednak przeznaczenie tego niewdzięcznego narożnika na strefę kuchenną jest wciąż incydentalne, a szkoda.

Umiejscowienie płyty gazowej w narożniku jest nade wszystko idealnym rozwiązaniem dla właścicieli, którzy posiadają małe kuchnie. Przyjrzyjcie się bliżej płycie Franke Neptune, która wprowadziła na rynek właśnie taką płytę gazową. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zagospodarować przestrzeń kuchenną dużo bardziej funkcjonalnie. Wykorzystamy optymalnie miejsce w narożniku kuchni oraz zyskamy dużo więcej miejsca na blacie. Płyta gazowa do zabudowy narożnej Franke posiada jak każda inna standardowa płyta 4 palniki, które ułożone są w kształcie litery L. Takie ułożenie znaczącą ułatwia dostęp do każdego z palników. Narożną płytę kuchenną można również wykorzystać na złączeniu blatów w zabudowie z półwyspem kuchennym. Takie rozwiązanie sprawia, że zyskujemy dostęp do palników z drugiej strony zabudowy.

narozna_plyta_gazowa_franke_1
narozna_plyta_gazowa_franke_2