Nowoczesne wykładziny – Bolon.

Bolon to szwedzka firma z dużymi tradycjami. Właścicielki to Annica i Marie Eclund, którym przyświeca motto „Nie ma rzeczy niemożliwych”. I właśnie dlatego podjęły się połączenia szwedzkiego designu z włoskim stylem. Jedno co z tego mogło wyniknąć to świetne i nowoczesne wykładziny.

nowoczesne_wykladziny-1

Do współpracy przy tworzeniu nowej kolekcji wykładzin Annica i Marie zaprosiły legendę włoskiej mody odzieżowej Rositę Missoni. Wspólnymi siłami kobiety stworzyły oryginalną kolekcję, która łączy gorący temperament Południa z chłodną świeżą energią Północy. Kolekcja nazywa się Bolon by Misoni i charakteryzuje się intensywną kolorystyką. Mocne barwy w połączeniu ze skandynawskim stylem sprawiają, że wykładziny prezentują się świetnie.

Co ciekawe jednym z pierwszych obiektów w Europie, w którym zastosowano wykładziny Bolon jest siedziba Grupy Allegro w biurowcu Pixel w Poznaniu, którego autorem jest grupa JEMS Architekci. Wnętrza biurowca, zostały urządzone przez pracownię Ultra Architects. Wykładziny – prosto z fabryki Bolon – dostarczyła firma Marro Designtech.

nowoczesne_wykladziny-2

nowoczesne_wykladziny-3

nowoczesne_wykladziny-4

nowoczesne_wykladziny-5

Więcej na temat Polskiego dystrybutora wykładzin Bolon by Missoni znajdziecie pod adresem www.marro.com.pl