Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Kuchnia dla kreatywnych – garść inspiracji.

Aby odświeżyć wygląd kuchni nie zawsze musimy decydować się na generalny remont. Często wystarczą kreatywne sztuczki i dodatki, dzięki którym ta stanie się wyjątkowym i niebanalnym miejscem. Oto garść pomysłów, która może nas zainspirować.

 

Jeśli nasza kuchnia straciła dawny blask, a my mamy ogromny apetyt na zmianę – jest na to prosty sposób. Jeśli jesteśmy zwolennikami szybkich i niebanalnych rozwiązań – warto rozważyć zastosowanie w kuchni ciekawych plakatów, naklejek czy też fototapet. Dzięki nim, można stworzyć imponujące efekty, bez czasochłonnego remontu. Oto kilka inspirujących pomysłów na dekorację kuchni, które mogą zaspokoić Wasz głód stylu. Inspiracje podpatrzyliśmy na Pixers.pl.

Jeśli szukamy niecodziennego sposobu, aby zagospodarować przestrzeń nad blatem roboczym, możemy wybrać naklejkę w soczystych kolorach, która pobudzi apetyt i wprowadzi do naszej aranżacji nutkę pikanterii.

fototapety_pixers_1

 

Każdy z nas czasem lubi być podglądany, jeśli więc organizujemy wielki casting, selekcjonujący widownię do naszego domowego programu kulinarnego – nie zapominajmy o nim.

fototapety_pixers_2

 

Aby zaostrzyć apetyt przy codziennych posiłkach możemy wybrać nieco pikantną, choć dosłodzoną szczyptą romantyzmu fototapetę.

fototapety_pixers_3

 

Odrobiona przewrotnego humoru podobno świetnie poprawia smak każdego posiłku, choć nie zawiera ani grama glutaminianu sodu.

fototapety_pixers_4

 

Rześkie wspomnienie lata i soczysta, owocowa mżawka – taka propozycja doskonale ożywi każdy posiłek.

fototapety_pixers_5

 

Jeśli wygląd naszej lodówki nie nadąża za naszą kreatywnością, czas to zmienić. Możemy dodać jej nieco charakteru, tak aby uśmiechać się za każdym razem, gdy wchodzimy do kuchni.

fototapety_pixers_6

 

Naklejki pozwolą także odświeżyć wygląd mebli kuchennych.

fototapety_pixers_7

 

Dla tych, którzy uwielbiają morskie wojaże i mają dość nudnych ścian jest szansa, na wygodną miejscówkę w samym centrum słonecznego molo. Podobno można tam skosztować niezłej kuchni domowej.

fototapety_pixers_8

 

Jeśli szukamy sposobu na przecedzenie spojrzeń przechodniów, zamiast firanek, możemy zastosować zabawną naklejkę witrażową. Zatrzyma nieproszony wzrok, a przepuści światło

fototapety_pixers_9

 

Naklejki witrażowe mogą też być ciekawym pomysłem na ozdobę domowych przeszkleń. Bo widząc  takie propozycje naklejek do kuchni, można się rozpłynąć.

fototapety_pixers_10

Przeczytaj też