Poduszki ozdobne dla dzieci.

Poduszki dekoracyjne dla dzieci
fot. Allen Taylor, Unsplash

Pokoje dla dzieci powinny być przytulne i bezpieczne. Ważne jest aby wybrać odpowiednie łóżko, biurko oraz mebelki. Nie można też zapomnieć o dodatkach, które tworzą dziecięcy klimat we wnętrzach. Do takich niewątpliwie należą poduszki ozdobne dla dzieci.

Jakie poduszki ozdobne wybrać?

Oferta poduszek ozdobnych dla dzieci jest spora. Tutaj warto zastanowić się czy nie wybrać tych ręcznie tworzonych przez artystów. Z reguły są to produkty droższe, ale w odróżnieniu od masówek produkowanych w Chinach, te ręcznie robione odznaczają się dużo lepszą jakością oraz bezpiecznymi, certyfikowanymi materiałami z jakich są wykonane.

Poduszki dekoracyjne dla dzieci – nasze propozycje.

Jeśli szukacie ciekawego akcentu do pokoju dziecięcego i zastanawiacie się jakie poduszki wybrać aby wyglądały pięknie i przytulnie to przyjrzyjcie się bliżej naszym propozycjom. Oto nasza subiektywna lista na której znalazły się najciekawsze poduszki ozdobne dla dzieci.

Poduszki ozdobne dla dzieci z nadrukami zwierząt.

Kate Durkin to ilustratorka, która tworzy urocze grafik skierowane do dzieci. Na ich podstawie powstała kolekcja poduszek ozdobnych z nadrukiem prześlicznych bajkowych zwierząt. Te poduszki to doskonały akcent na każdą kanapę lub łóżko w pokoju dziecięcym. Co sądzicie?

poduszki ozdobne dla dzieci
fot. producent
poduszki ozdobne dla dzieci
fot. producent

Poduszka ozdobna dla dzieci – lew od Ferm Living.

Ferm Living to uznana marka, która swoją przygodę na rynku wnętrzarskim zaczynała kilkanaście lat temu. Na początku zajmowali się produkcją bardzo popularnych tapet. Dziś w swojej kolekcji Ferm Living posiada wiele oryginalnych mebli oraz dodatków. Są to między innymi poduszki ozdobne dla dzieci. Idealną będzie poduszka lwa z kolekcji Safari dla szkrabów, które uwielbiają zwierzęta, szczególnie te nieoswojone zwierzęta. Poduszkę możecie nabyć tutaj.

Poduszka dekoracyjna do pokoju dziecka. Głowa lwa
fot. producent

Poduszki ozdobne dla dzieci Elphee Croco.

Te poduszki posiadają dwustronny motyw. Z jednej strony znajduje się grafika ze śpiącym krokodylkiem natomiast z drugiej strony znajdziemy wizerunek czujnego słonika. Są miękkie i miłe w dotyku. Z pewnością przyozdobią każdy dziecięcy pokoik. Poduszki do kupienia tutaj.

fot. producent

Poduszki ozdobne dla dzieci od Kidspace.

Marka Kidspace tworzy przestrzeń dla dziecięcego rozwoju. W ich ofercie znajdziecie między innymi poduszki ozdobne. Są one produkowane w Polsce. Z jednej strony wykonane są z puszystej tkaniny minky z drugiej znajduje się materiał bawełniany. Poduszki mają doszyte uszka oraz wyhaftowaną zabawną buźkę zwierzaków. W pokoju dziecięcym będą prezentowały się znakomicie. Do kupienia są na Pakamerze.

poduszki dekoracyjne dla dzieci
fot. producent