Efektowne tynki dekoracyjne z Włoch.

Metropolis to włoska marka (należąca do firmy IVAS), która specjalizuje się w produkcji tynków dekoracyjnych. IVAS sprzedaje swoje produkty na całym świecie i jest wyznacznikiem wysokiej jakości, niebanalnego wzornictwa i działania w szacunku do natury. Nic więc dziwnego, że

tynki dekoracyjne Metropolis to efektowne i oryginalne rozwiązania.

Metropolis to marka produkująca tynki dekoracyjne, które odznaczają się szczególnymi zaletami estetycznymi i użytkowymi. Sprzeciwiając się wszelkim schematom i nudzie Metropolis postawiło na nowoczesny i bardzo odważny design. Portfolio tej marki zawiera zasobną ilość produktów różniących się kolorystycznie i stylistycznie, dając wykonawcy dużą swobodę aranżacyjną. W kolekcjach tynków dekoracyjnych Metropolis znalazły się najprzeróżniejsze inspiracje: glamour, styl klasyczny czy prowansalski. W linii „urban effects”, której zadaniem jest odwzorowanie atmosfery przeróżnych miejsc na świecie znalazły się nawiązania do Nowego Jorku, Berlina czy nawet tak egzotycznych miejsc jak Dżakarta czy Marakesz.

Szczególnie ciekawe kolekcje z oferty Metropolis to Mida oraz Soul Cement – te tynki dekoracyjne są idealną imitacją bardzo modnego ostatnimi czasy betonu. Świetnie się sprawdzą na ścianie jak i podłodze we wnętrzach nowoczesnych o surowym, loftowym charakterze.

Mida ma formę płynnej pasty, którą nakłada się na ścianę wałkiem z krótkim włosiem lub pacą. W efekcie końcowym powstaje powłoka metaliczna o finezyjnym rysunku i delikatnym połysku. Tynk dostępny jest w srebrnej i złotej bazie kolorystycznej. Nadaje się do dekorowaniu przeróżnych powierzchni, na przykład płyt g/f, tynków cementowych, prefabrykowanych paneli czy drewna, a z jego aplikacją poradzi sobie również laik. Mida może być stosowana wewnątrz pomieszczeń.

Soul Cement to masa dekoracyjna, która tworzy na ścianie efekt „wyblakłego” tynku, surowej powierzchni z lanego betonu. Może być stosowana również na zewnątrz pomieszczeń. Nadaje się do dekorowania płyt g/k, tynków cementowych, surowego żelbetonu i drewna.

Dekoracje ścienne i podłogowe marki Metropolis wytwarzane są na bazie wody bez użycia szkodliwych rozpuszczalników, dzięki czemu są przyjazne środowisku naturalnemu i bezpieczne dla użytkowników.

tynki_dekoracyjne_metropolis_4
tynki_dekoracyjne_metropolis_1

tynki_dekoracyjne_metropolis_2

tynki_dekoracyjne_metropolis_3

tynki_dekoracyjne_metropolis_5

tynki_dekoracyjne_metropolis_6

tynki_dekoracyjne_metropolis_7

Wyłącznym dystrybutorem produktów Metropolis w Polsce jest sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian