Giardini – tapety z włoskiej manufaktury.

Marka Giardini to włoska manufaktura, która od ponad 140 lat wyznacza światowe trendy w dziedzinie tapet dekoracyjnych. Na ich przykładzie widać, że wzornictwo rodem z Włoch jest ciągle w świetnej formie.

Niekwestionowanym liderem w dziedzinie luksusowych tapet dekoracyjnych jest włoska manufaktura Giardini, która powstała w 1874 roku. Tapety wytwarza się tam wyłącznie z najlepszych jakościowo tkanin i włókien naturalnych: z jedwabiu, satyny, lnu czy aksamitu. Jedną ze specjalności marki Giardini jest produkcja tzw. tapet żakardowych, które powstają z tkanin o bardzo rozbudowanych wzorach i często wielobarwnej kompozycji.

giardini-tapety-1
giardini-tapety-2
giardini-tapety-3
giardini-tapety-4

Tapety Giardini to wytworne, intrygujące, a czasami ekstrawaganckie wzory, które bardzo często pojawiają się na ścianach eleganckich rezydencji i apartamentów. Są świetnym materiałem na dekorację wnętrz klasycznych, ale także będą świetnym przełamaniem monotonii we wnętrzach ultranowoczesnych. Tapety sprzedawane są w ponadstandardowych szerokościach brytu (w zależności od kolekcji 120cm-140cm) co ogranicza do minimum liczbę łączeń. Dodatkowo tapety sprzedawane są na metry bieżące dzięki czemu można idealnie dopasować zakup do naszych potrzeb.

giardini-tapety-5
giardini-tapety-6