Beton architektoniczny Morgan & Möller – design jutra.

Na polskim rynku zadebiutowała właśnie nowa marka wnętrzarska Morgan & Möller. Jej typowym surowcem aranżacyjnym jest beton architektoniczny.

Marka Morgan & Möller jest polską marką, która zajmuje się produkcją płyt oraz designerskich mebli i akcesoriów wykonanych z betonu architektonicznego. Produkty Morgan & Möller to wyjątkowe i indywidualne projekty. Bazą są przeciwieństwa, które subtelnie się przenikają. Beton architektoniczny kreuje mnogą ilość możliwości projektowych zarówno pod względem rozmiarów i kształtów jak i barw oraz faktur.

beton_morgan-moller_1
beton_morgan-moller_2

Morgan & Möller to polska marka płyt oraz designerskich mebli i akcesoriów z betonu architektonicznego. Produkty charakteryzuje indywidualizm i wyjątkowość. Marka bazuje na subtelnym przenikaniu się przeciwieństw. Beton architektoniczny to materiał stwarzający ogromne możliwości projektowe, nie tylko pod względem kształtów i rozmiarów, ale także barw i faktur. Produkty tej marki są wykonywane z surowców najwyższej jakości.

Nasze meble betonowe, wyglądające na ciężkie monolity, są w rzeczywistości lżejsze niż mogłoby się wydawać. Niekiedy ważą mniej niż gdyby były wykonane z litego drewna. To wszystko za sprawą skrupulatnie dobieranych mieszanek, a także technologii natrysku, z której korzystamy przy ich produkcji.

– mówi Joanna Ciecierska, Specjalista ds. Marketingu w firmie Vinderen.

beton_morgan-moller_3

Płyty betonowe dostępne są w standardowych rozmiarach: 60cm x 60cm, 90cm x 60cm oraz 120cm x 60cm. W ofercie można znaleźć trzy rodzaje faktur: gładkie (Silk), z wżerami (Rough) lub z efektem marmuru (Marble). Jeśli chodzi o kolorystykę płyt to w wersji podstawowej dostępne są w kolorze jasnoszarym (Mist) oraz ciemnoszarym (Typhoon), na specjalne zamówienie w antracycie, bieli oraz wszystkich barwach zbliżonych do palety RAL.
Oprócz płyt Morgan & Möller oferuje również meble betonowe takie jak fotele, stoły, regały, a także sofę, akcesoria dekoracyjne oraz wyposażenie kuchni czy łazienek na zamówienie. Bogata oferta tapicerek sprawia, że siedzisko Morgan & Möller nabierze osobliwego charakteru. Przykładowo można zamówić skórę naturalną, której używa przy produkcji swoich foteli samochodowych Bentley.

beton_morgan-moller_4

Oszczędna forma, którą charakteryzuje kolekcja mebli Morgan & Möller stwarza świetny potencjał dekoratorski. Produkty te mogą same w sobie uchodzić za przedmioty artystyczne zdobiąc sobą otaczającą przestrzeń. Beton architektoniczny jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych jak i dużych przestrzeni prywatnych oraz komercyjnych. Swoją obecnością nada wnętrzom industrialnego i nowoczesnego charakteru. Wnętrza inspirowane stylem przemysłowym zachwycają swoją formą. Najczęściej wykorzystywanymi materiałami w takich wnętrzach jest szkło, stal, stare drewno, cegła a także beton. Surowość i minimalistyczny wystrój w połączeniu z dużą przestrzenią to cechy idealnego loftu.

beton_morgan-moller_5
beton_morgan-moller_6
beton_morgan-moller_7

więcej informacji:
Showroom Morgan & Möller
ul. Burakowska 5/7 w Warszawie (Stara Fabryka Koronek),
czynny: od wtorku do piątku 11-19, w soboty 10-18
oraz www.morgan-moller.com