Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

MINDTHEGAP – lampy, które świecą przykładem.

MINDTHEGAP to młoda rumuńska marka, która znana jest przede wszystkim z produkcji świetnych tapet. Teraz wyrafinowane wzory, które tworzą dla niej najlepsi projektanci i artyści znalazły się również na dodatkach, między innymi na lampach oraz abażurach.

Początki MINDTHEGAP sięgają 2015 roku. Założyciele Stephan Ormenişan i Victor Serban mówią, że inspiracje czerpią ze wszystkich możliwych stron: z obrazów, rysunków, opowieści a nawet ze snów. Jest to niewątpliwie dobry kierunek, bo za swoją pierwszą kolekcję tapet otrzymali prestiżową nagrodą Elle Decoration Romanian Design Awards 2016. Jednak wróćmy do lamp i abażurów. Jak łatwo się domyśleć, kolekcja oświetlenia MINDTHEGAP jest bezpośredim nawiązaniem do kolekcji tapet. To dobra wiadomość dla tych, którzy aranżując wnętrza konsekwentnie dobierają do siebie poszczególne elementy wystroju. Oczywiście z tej kolekcji ucieszą się i ją docenią również osoby mające odmienne podejście aranżacyjne. Wzory w klimacie Art Deco, kwiaty, zwierzęta i roślinność znajdujące się na abażurach odnajdą się  we wszystkich stylowych wnętrzach.

Wszystkie abażury wykonane są z wysokiej jakości naturalnych tkanin rozpiętych na metalowych stelażach. Desenie zostały naniesione techniką wydruku przy użyciu farb lateksowych certyfikowanych zgodnie z obowiązującymi standardami. Wszystkie użyte tusze są bezwonne, o bardzo wysokiej trwałości. Producent proponuje do wyboru okrągłe abażury do lamp wiszących lub podłogowych, albo klasyczne do lamp stołowych. Wszystkie typy dostępne są w trzech rozmiarach: 35 cm, 45 cm i 55 cm średnicy oraz 22 cm, 28 cm i 30 cm wysokości. Lampy wiszące dostarczane są z systemami uchwytów sufitowych oraz z kablami o długości 2 metrów. Abażury dostępne są w salonach z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

Przeczytaj też