Wertykalny ogród zamknięty w ramie.

Zielone Obrazy to dzieła sztuki, które tworzy się poprzez skomponowaną aranżację indywidualnie dobranych roślin. Taki obraz można powiesić na ścianie w domu, jak również w każdej przestrzeni biznesowej. Dzięki Zielonym Obrazom wnętrza nie tylko zyskują nowy estetyczny wygląd, ale także niepowtarzalny klimat, co pozytywnie wpływa na całe otoczenie. Wertykalne ogrody to rozwiązanie dla tych, którzy poszukują oryginalnej alternatywy dla standardowych obiektów ściennych.

 

Pomysł na Zielone Obrazy zrodził się z pasji do sztuki i przyrody. Zielony Obraz jest produktem ekologicznym wytworzonym z materiałów pochodzących z recyklingu. Wypełniony miękką, nietoksyczną tkaniną, tworzy idealne środowisko dla roślin tropikalnych i sukulentów. Specjalnie skonstruowany system nawadniania sprawia, że utrzymanie żywego Obrazu jest bardzo proste, a na jego odpowiednią pielęgnację nie trzeba poświęcać dużo czasu.

Zielone Obrazy to kompaktowa wersja tradycyjnych doniczek. Jako, że system korzeniowy rozwija się w filcowej tkaninie, nie są potrzebne żadne dodatkowe materiały – ziemia, nawozy lub odżywki. Obraz stanowi wertykalną bazę, której dopełnieniem jest dowolna kompozycja roślinna. Przeciwwagą dla białej ramy jest bujna roślinność, w różnych formach, odcieniach i strukturze. To właśnie ta różnorodność jest kluczem do tworzenia zaskakujących wzorów oraz niepowtarzalnych ogrodów.

wertyklany_ogrodek_2

Zielony Obraz może być eco-designerskim elementem wystroju profesjonalnych wnętrz. Hotele, restauracje, czy biura mają szansę zaoferować swoim klientom i pracownikom kawałek zieleni w surowych pomieszczeniach i sprawić, że będą one bardziej oryginalne i po prostu piękne. Indywidualnie dobierany zestaw roślin można systematycznie zmieniać w zależności od upodobań. Jednocześnie prosty design ramy pozwala na wpasowanie jej zarówno we wnętrza nowoczesne  jak i klasyczne.

wertyklany_ogrodek_3

Wertykalne Ogrody przyjęły się już w wielu krajach na świecie. Przyszedł czas, żeby ten trend na dobre zadomowił się w Polsce. Warto znaleźć i docenić kawałek natury w przestrzeniach, które dzięki Zielonym Obrazom mogą nabrać zupełnie nowego wyrazu.
wertyklany_ogrodek_1
Więcej informacji o produkcie, galeria zdjęć, a także informacje o możliwości zakupu na stronie internetowej: www.zieloneobrazy.eu