Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Urządzanie wnętrz – wyłącznie kompleksowo.

Istnieją osoby, dla których wystrój wnętrz i dekoracja domu nie stanowi problemu, a nawet jest czystą przyjemnością. Ci z pewnością sami poradzą sobie z dobraniem mebli dekoracyjnych, lamp czy innych bibelotów. Opcją dla tych osób, które nie czują się pewnie w urządzaniu mieszkania, jest zatrudnienie profesjonalisty od dekoracji wnętrz – projektanta, który zajmie się całym planowaniem i pomoże w zakupach związanych z wystrojem mieszkania. To jednak wiąże się z kolejnym kosztem, a przecież wydatków na każdym etapie od kupna domu do zamieszkania w nim nigdy nie brakuje. Aby uniknąć dodatkowych kosztów warto skorzystać z trzeciej możliwości – znaleźć miejsce, w którym możliwe będzie znalezienie wszystkich potrzebnych mebli i dekoracji, które są stylowe, a jednocześnie nie zrujnują domowego budżetu. Takim miejscem z kompleksowymi możliwościami aranżacji jest Altavola Design.

Profesjonalna obsługa i wyjątkowe dekoracje w butiku internetowym

Wiele jest portali i sklepów w sieci, które dają możliwość zakupu mebli dekoracyjnych, lamp czy innych elementów wystroju wnętrz. Co zatem przemawia za Altavola Design? Przede wszystkim całościowa obsługa dekoracji wnętrz, jaką oferuje ten butik. Cała dostępna oferta to meble i dodatki, które zostały pieczołowicie zaprojektowane przez architektów i stylistów, aby razem tworzyły wyjątkowy klimat, a jednocześnie przyjazną atmosferę. Projekty są unikatowe, daleko im zatem do jednolitości wyglądu czy materiału, które często spotkać można w dużych, sieciowych sklepach z meblami czy bibelotami do dekoracji. Pozwalają na urządzenie stylowego, zindywidualizowanego wnętrza dopasowanego do osobistych preferencji właściciela. Co też bardzo istotne, oferta butiku Altavola Design sprawdzi się nie tylko przy urządzaniu domu czy mieszkania, ale odpowiada również potrzebom innych wnętrz – biura, restauracji, kawiarni czy hotelu. Dodatkowo właściciele butiku, chcąc zadbać o swoich klientów, dają własne wskazówki pomocne przy wyborze dekoracji i zamieszczają je na blogu internetowym. Co więcej, dają też możliwość indywidualnego kontaktu, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby odbiorców.

oswietlenie jadalni ledowe okregi

Łóżka, stoły, sofy, komody i co jeszcze?

Początek urządzania mieszkania i myślenia o wystroju wnętrz dla większości osób wiąże się z odpowiedzią na dwa pytania. Pierwsze dotyczy budżetu, jakim dysponujemy, a co za tym idzie – możliwościami zakupu wszystkich mebli dekoracyjnych, które nam się marzą, bądź wyboru tylko niektórych z planowanych. Drugie pytanie wiąże się ze stylem, który właściciele chcą wprowadzić, planując wystrój poszczególnych pomieszczeń. To ważne, czy zdecydujemy się na meble bardziej eleganckie, tradycyjne, nowoczesne czy minimalistyczne. Istotne są tu również materiały i kolorystyka, którą chcemy wprowadzić w naszym wnętrzu. W butiku Altavola Design dostępne właściwie wszystkie typy mebli dekoracyjnych, za pomocą których możliwe jest stworzenie spójnej dekoracji domu czy mieszkania. W ofercie są krzesła i pasujące do nich stoły, kanapy wraz z fotelami i podnóżkami czy komody z dopasowanymi do nich półkami lub biurkami. Dzięki temu nie ma konieczności spędzania godzin na poszukiwaniach podobnych do siebie elementów aranżacyjnych w różnych sklepach.

To, co tworzy prawdziwy klimat domu…

…to dodatki! Lustra, zegary, lampy, poduszki i inne bibeloty sprawiają, że budynek czy pokoje w mieszkaniu stają się domem. Dekoracja domu nie kończy się zatem po wyborze koloru farb i podłogi ani nie po dobraniu materiałów i faktur obicia kanapy czy krzeseł. Jej najistotniejszym etapem jest właśnie dobór dodatków i w niego warto włożyć dużo wysiłku. Altavola Design ma w swojej ofercie bogaty wybór tkanin, ramek, wazonów czy świeczników, które będą korespondować kolorystyką i fakturą z głównymi elementami wykończeniowymi czy meblami. Warto eksperymentować z doborem takich dodatków – można zamówić ich więcej i dobrać w mieszkaniu, a zbędne bez kosztów odesłać z powrotem do sklepu internetowego.

Poza domem, a wciąż w domu

To prawda, wiele czasu spędzamy w ciepłych wnętrzach mieszkania, ale przecież większość ma też dostęp do patio, ogrodu czy choćby balkonu w mieszkaniu. Warto zadbać o aranżację i dekorację tej części domu, aby w cieplejsze dni była szansa na spędzenie czasu w przytulnym otoczeniu na świeżym powietrzu. Z jednej strony na pewno potrzebne będą krzesła lub ławka i stolik, gdzie można usiąść z książką, wypić herbatę lub nawet zorganizować imprezę. Z drugiej zaś prawdziwy styl i wystrój tej przestrzeni znów tworzą dodatki w postaci konsoli, lampionów czy donic. Miłym akcentem, który ucieszy dzieci i zapewne będzie zachętą do spędzania czasu na dworze może być też designerski domek dla ptaków. Od takich elementów zależy, czy otoczenie domu będzie bardziej eleganckie, kojarzyć się z galerią sztuki czy dawać poczucie przeniesienia się niemal do salonu spa. Z kolei wprowadzenie podobieństw i analogii między dekoracją wnętrz a aranżacją ogrodu lub balkonu nada całości spójności.

Przeczytaj też