Panele dekoracyjne 3D polskiej marki DUNIN.

DUNIN to polska marka, która projektuje i produkuje materiały dekoracyjne oraz wykończeniowe do wnętrz. Jednym z ich produktów są panele dekoracyjne 3D, które po zamontowaniu na ścianie kreują nietuzinkową trójwymiarową przestrzeń.

 

Panele 3D marki DUNIN produkowane są ze specjalnego materiału, który nazywa się polystar. Jest on bardzo lekki i zarazem bardzo solidny. Jest również materiałem dźwiękochłonnym. Panele marki DUNIN są również izotermiczne dlatego z powodzeniem mogą być stosowane w kuchni, łazience a nawet na basenie. Panele 3D są estetyczne, trwałe i można je malować na dowolny kolor. Jeden panel ma wymiary 60cm x 60cm i waży jedynie pół kilograma.

Szeroka gama wzorów i faktur pozwala puścić wodze wyobraźni i stworzyć wnętrze z niesamowitymi efektami 3D. Panele to świetne rozwiązanie do salonu, sypialni, przedpokoju – dosłownie wszędzie. Dekorowanie nimi może ograniczyć jedynie nasza wyobraźnia. Możemy pokusić się o przystrojenie tylko jednego pasa ściany, stworzyć piękny dekor, możemy udekorować panelami całą ścianę, a jeśli posiadamy więcej odwagi możemy stworzyć efekt 3D w całym pomieszczeniu.

dunin-panele_scienne_3d_2

dunin-panele_scienne_3d_1

dunin-panele_scienne_3d_3

dunin-panele_scienne_3d_4

dunin-panele_scienne_3d_5

Więcej informacji znajdziecie na stronie DUNIN