Subtelne beże i brązy we wnętrzach.

Subtelne beże i brązy w ciepłych odcieniach to idealny sposób na nadanie wnętrzom delikatności. Takie kolory na ścianę można uzyskać dzięki kolekcji farb Tikkurila Optiva.

Dla większości beże oraz brązy to barwy, które są przyjemne w odbiorze. Z jednej strony są to naturalne kolory ziemi, które kojarzą się z równowagą, ciepłem oraz ostoją. Z drugiej natomiast są inspiracją dla zmysłów i kojarzą się ze słodką czekoladą czy przyjemnym smakiem caffe latte. Beże i brązy to odcienie, które idealnie sprawdzają się w budowaniu pozytywnej energii wnętrza. Nie męczą, a wręcz przeciwnie dają odpoczynek od natłoku emocji. Te w jasnych tonacjach są bezpieczne w aranżacji. Świetnie odnajdują się z innymi barwami i nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia. Ciepłe beże i brązy z kolekcji Tikkurila Optiva pozwolą stworzyć aranżacje stonowane i spokojne, a jednocześnie eleganckie i nowoczesne.

Salon słodko-pikantny

Mleczny beż i kremowa biel jednoczą się w przychylnej kompozycji. Ich pastelowy spokój warto przełamać i ożywić dodatkiem ochry bądź curry. Tutaj dobrze widać, że również naturalne barwy mogą stworzyć eleganckie wnętrze.

salon-slodko-pikantny-tikurilla-1

Wodzi na pokuszenie

Sypialnia zaaranżowana w odcieniach intensywnego brązu pozwala na oderwanie myśli od bieżących spraw. Barwy ziemi i kory drzewa to odzwierciedlenie tego co trwałe i bezpieczne. Z kolei odcienie ciemnej czekolady i dojrzałej trufli inspirują zmysły. To hipnotyzująca przyjemność, której nie sposób się oprzeć.

wodzi-na-pokuszenie-tikurilla3

Waniliowa kraina

Miękkie, pudrowe pastele idealnie współgrają z waniliowym beżem i kremowym brązem. W efekcie powstało wnętrze lekkie, jasne, przytulne i niezwykle ciepłe w odbiorze – idealne dla każdej małej księżniczki.

waniliowa-kraina-tikurilla-2

Więcej inspiracji znaleźć można w najnowszym Katalogu Tikkurila, dostępnym między innymi na stronie www.tikkurila.pl.