Stylowe lampy wiszące, podłogowe oraz meblowe.

Dobrze dobrana, gustowna lampa jest niezastąpiona w każdym wnętrzu. Dzięki niej można stworzyć przyjemny nastrój, a odpowiednio skierowanym oświetleniem podkreślić najważniejsze detale w pomieszczeniu. Warto więc pokusić się o produkty niebanalne,  takie jak te lampy wiszące, podłogowe oraz meblowe z Lnianego Zaułka.

Odpowiednie oświetlenie to podstawa. Szczególnie w okresie zimowym gdy dni są krótkie, a większość czasu spędzamy przy sztucznym świetle. Aby stworzyć optymalne warunki dla domowników należy dokładnie zaplanować rozmieszczenie lamp. Światło, które jest zbyt ciemne powoduje, że ciężko jest nam skupić się na pracy, natomiast światło zbyt jasne i intensywne przeszkadza podczas odpoczynku. Dobrze rozmieszczone światło, które ma odpowiednią barwę i moc sprawi, że każdy pokój będzie optymalnie przystosowany zarówno do pracy jak i odpoczynku. A jeśli wybierzemy lampy stylowe, to nadamy wnętrzu nowego charakteru.

Jakie oświetlenie wybrać?

Lampy wiszące czyli sufitowe to najpopularniejsze oświetlenie w każdym pomieszczeniu, które rozjaśnia je równomiernie. Jest to rozwiązanie bardzo dobre jednak warto je połączyć z oświetleniem punktowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze przestanie być surowe. Oświetlenie punktowe to niezbędnik w miejscach, które przeznaczone są do czytania oraz nauki. Również ważne są lampy nisko wiszące oraz kinkiety, które montuje się przeważnie w miejscach sprzyjających wypoczynkowi.

Obejrzyjcie kilka propozycji od Lnianego Zaułka. Są to stylowe lampy wiszące, podłogowe, kinkiety oraz meblowe.

lampy-lz-01
lampy-lz-02
lampy-lz-03
lampy-lz-04

lampy-lz-05
lampy-lz-06

lampy-lz-07
lampy-lz-08

www.lnianyzaulek.com