Unikalne przybory kuchenne na Etsy.

Misiowa łapa do chwytania gorących naczyń

Aby nadać kuchni sielskiego klimatu pamiętajmy o doborze odpowiednich przyborów kuchennych . Dzięki nim możemy zbudować wyjątkową atmosferę, a przy okazji sprawić, że codzienne obowiązki staną się przyjemnością.

W poszukiwaniu przyborów kuchennych trafiliśmy na serwis Etsy, gdzie autorzy sprzedają swoje unikalne rękodzieła. Przeróżne kształty i kolorystyka przedmiotów sprawia, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Zobaczcie nasz krótki przegląd unikalnych przyborów kuchennych.

Karafki do oleju i octu autorstwa pracowni artystycznej Dragon wprowadzą do kuchni trochę blasku i koloru. Ręczne, kunsztowne wykonanie sprawia, że wyglądają olśniewająco.

karafki_do_oleju_i_octu

Podkładka pod kubek „Natura” autorstwa Projekt Drewno to niezbędnik w każdej kuchni. Świetnie będzie prezentować się zarówno w aranżacji rustykalnej jak i nowoczesnej. Podkładka wykonana jest z drewna jesionowego, które zostało zaimpregnowane za pomocą mieszanki ekologicznych olejów.

Deska do krojenia lub serwowania „From the wood” autorstwa Projekt Drewno to piękny i klimatyczny niezbędnik w kuchni. Jak pisze autor jest to „Decha z charakterem” – i nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.

deska_do_krojenia

Patera szklana – seria SLIM LINE autorstwa GLASSERIA kopki to uroczy dodatek kuchenny – oszczędny w swojej formie oraz treści – pewnie dlatego jest  taki piękny.

patera_szklana

Lniany worek na chleb autorstwa haft chleb to zdecydowanie bardzo przydatna rzecz. Czy wiedzieliście, że len posiada właściwości antybakteryjne, antyalergiczne i pochłaniające? Lniany worek prezentuje się pięknie i dodatkowo zabezpiecza pieczywo przed pleśnią oraz spowalnia proces jego wysychania.

lniany_worek_na_chleb

Misiowa Łapa – Rękawica do chwytania garnków autorstwa KinaCeramicDesign sprawi, że gotowanie stanie się przyjemną zabawą. Rozbawi domowników i gości oraz ochroni przed oparzeniem.

misiowa-rekawica

Więcej interesujących akcesoriów nie tylko do kuchni znajdziecie na: Etsy