Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

8 wiosennych kolorów we wnętrzach.

Wiosna to oczekiwany przez większość czas, który szczególnie po długiej zimie kojarzy się z paletą optymistycznych kolorów. Zapoznajcie się z ośmioma wiosennymi kolorami, które wybrali eksperci z Para Paints.

Pozytywne kolory.

Wiosenne kolory to niezwykle bogata paleta. Na niebie panującym kolorem jest błękit, a przyroda coraz częściej mieni się w odcieniach żółcieni oraz fioletów. Czasami natrafimy również na intensywną, soczystą zieleń oraz słodki róż. Taka kolorystyka wpływa bardzo pozytywnie na nasze samopoczucie. Eksperci z kanadyjskiej marki Para Paints proponują więc zaprosić do naszych wnętrz te barwy na cały rok. A najszybszym i najłatwiejszym sposobem będzie zmiana kolorystyki ścian.

8 kolorów wiosny wg Para Paints:

Eksperci Para Paints razem z architektami, którzy współpracują z tą marką wybrali paletę 8 kolorów, które najbardziej kojarzą się z wiosną. Kompozycja została tak stworzona, aby wszystkie 8 barw wzajemnie do siebie pasowało. Wybór był bardzo trudny ponieważ Para Paints posiada wzornik, który posiada prawie 4000 kolorów. Oto 8 wybranych wiosennych kolorów z wzornika Para Paints:

Para_Paints_Kolor_Spring_Day

spring day 5043-44

Para_Paints_Kolor_Guest_of_Honour

guest of honour P5035-73

Para_Paints_Kolor_Egyptian_Cotton

egyptian cotton P5009-14

Para_paints_Kolor_Ocean_Aquarium

ocean aquarium P5011-34

Para_Paints_Kolor_Jump_into_Spring

jump into spring P5054-14D

Para_Paints_Kolor_Spring_Break

spring break P5054-41

Para_Paints_Kolor_French_Connection

french connection P5200-34D

Para_Paints_Kolor_Shes_So_Sweet

she’s so sweet P5086-24

Poszukując odpowiedniej farby warto wybrać Essence marki Para Paints, która charakteryzuje się zerową zawartością LZO (przyp. lotnych związków organicznych, substancji chemicznych). Nie posiada drażniącego zapachu podczas malowania. Essence jest produktem malarskim przyjaznym dla alergików, kobiet w ciąży oraz niemowląt.

Para_Paints_Wiosenne_kolory_1
Para_Paints_Wiosenne_kolory_2
Para_Paints_Wiosenne_kolory_5
Para_Paints_Wiosenne_kolory_3
Para_Paints_Wiosenne_kolory_4
Przeczytaj też