Akcesoria do wina na jesienne wieczory.

akcesoria do wina

Chłodne jesienne wieczory są zachętą do wypicia lampki wina z rodziną lub przyjaciółmi. Najwyższa więc pora na to, aby rozejrzeć się za odpowiednimi akcesoriami do wina. Przedstawiamy Wam kilka interesujących propozycji.

Akcesoria do wina – nalewak do wina

Wszyscy wiemy jak trudno jest usunąć plamy po czerwonym winie. Aby im zapobiec warto zaopatrzyć się w nalewak do wina. Tutaj przedstawiamy dwa rodzaje marki Blomus: Ventar i Helix. Nalewaki te wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej, a Helix charakteryzuje się tym, że podczas przelewania wina do kieliszków czy karafki napowietrza je i wzbogaca smak. Dodatkowo filtruje je dzięki czemu do kieliszków nie dostaje się osad.

akcesoria_do_wina_blomus_3

Akcesoria do wina – karafka

Karafka Delta marki Blomus wyróżnia się spośród innych kształtem, który przypomina laboratoryjną kolbę. Jednak nie to jest najważniejsze. Dzięki dekanterowi, który zamieszczony jest na szczycie naczynia wino podawane przez nas jest idealnie napowietrzone i pozbawione osadów. Dzięki temu smak i aromat wina będzie jeszcze głębszy.

akcesoria_do_wina_blomus_1

Akcesoria do wina – stojaki na wino

Do przechowywania win doskonałe będą stojaki. Naścienny uchwyt na wino Cioso to połączenie funkcjonalności i oryginalnego designu. Dla tradycjonalistów proponujemy stojak Pilare, który dostępny jest w dwóch rozmiarach (na 9 i 12 butelek). Stojak nie zajmuje wiele miejsca, a dzięki swoim klasycznym kształtom sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu.

akcesoria do wina

Więcej informacji o tych akcesoriach do wina znajdziecie na www.blomus.pl