Płytki ceramiczne w pustynnym klimacie.

płytki beżowe, szara sofa

Dla osób, które tęsknią za latem i ciepłymi barwami marka Opoczno przygotowała kolekcję płytek Sahara. Inspiracją do ich stworzenia były wzory i barwy pustynnych piasków. Jest to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie ciepłe, nastrojowe i ekskluzywne wnętrza.

Płytki w ciepłej tonacji.

Płytki ceramiczne z kolekcji Sahara to ciepłe beże i brązy naznaczone rysunkiem marmuru. Rysunek upodabnia się do wydm, które zostały ukształtowane przez powiewy upalnego afrykańskiego wiatru. Taka forma będzie znakomicie współgrać z najróżniejszymi dodatkami. Płytki można łączyć z bielą, drewnem i szkłem. Będą również świetnie współgrać z bardziej nasyconymi barwami.

plytki_opoczno_kolekcja_sahara_2

Stwórz własną aranżację z płytek.

Kolekcja składa się z pięciu elementów, dzięki którym możemy stworzyć najróżniejsze aranżacje zarówno na ścianie jak i podłodze. Bazą są błyszczące, półpolerowane płytki, które producent udostępnia w dwóch rozmiarach. Dopełnieniem są trzy elementy dekoracyjne: mozaika składająca się z kostek o różnym obliczu, brązowa listwa szklana oraz listwa, która wyglądem nawiązuje do płytek bazowych. W 2013 roku kolekcja zdobyła Perłę Ceramiki UE.

plytki_opoczno_kolekcja_sahara_4

Ciesz się płytkami przez długie lata.

Gres Sahara odznacza się czwartą klasą ścieralności, mrozoodpornością i właściwościami antypoślizgowymi. Wysoka wytrzymałość płytek pozwala na użycie ich zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz pomieszczeń (taras, elewacja). Mogą być również śmiało wykorzystane do zaaranżowania przestrzeni użytkowych (garaż, klatka schodowa itp). Możemy być pewni, że płytki posłużą nam przez wiele lat.

plytki_opoczno_kolekcja_sahara_3