Plakaty z infografikami.

plakat z infografiką nieba, żarówka, lupa, drewniana zabawka, długopis

Follygraph to rodzima marka, która projektuje niezwykle oryginalne plakaty z infografikami. Pomysłodawcą oraz założycielem marki jest Grażyna Maniecka – projektantka graficzna i ilustratorka. Wraz ze swoim zespołem tworzy wzbudzające zachwyt i zainteresowanie przepiękne plakaty.

Główną tematyką Follygraph jest płaszczyzna kulinarna. Oczywiście w ofercie można znaleźć również dekoracje z infografikami zahaczającymi o zupełnie inne zagadnienia. Plakaty tej marki można znaleźć w całym szeregu zestawień prezentowych oraz w niezbędnikach do kuchni. Infografiki Follygraph zdobią setki domów w Polsce oraz domy znajdujące się w najdalszych zakątkach świata: Singapurze, Nowej Zelandii czy na Hawajach. Marka posiada bogatą i drobiazgowo wyselekcjonowaną ofertę plakatów z infografikami i ciągle rozwija swoje niepowtarzalne kolekcje.

plakaty_z_infografikami_1 plakaty_z_infografikami_2 plakaty_z_infografikami_3

Jak powstaje plakat z infografiką?

Na początku projektanci wyszukują odpowiedni temat. W kolejnym kroku zbierają informacje i wgłębiają się w zagadnienie. Na tej podstawie powstają pierwsze szkice, rysunki i ilustracje. Po ostatecznej korekcie plakat może zostać wydrukowany. Marka Follygraph drukuje swoje infografiki na bezdrzewnym i bezkwasowym papierze archiwalnym, który posiada gwarancję trwałości aż do 200 lat!

[alert type=white ]Marce przyświeca zasada: „myśl globalnie, działaj lokalnie”[/alert]

– właśnie dlatego papier używany do wydruku plakatów produkowany jest w Kostrzynie – w zakładzie, który uznaje się za jeden z najbardziej przyjaznych dla środowiska na świecie.

Jak Wam się podoba   plakat z infografiką sygnowany marką Follygraph?

plakaty_z_infografikami_4 plakaty_z_infografikami_5 plakaty_z_infografikami_6 plakaty_z_infografikami_7