Indemo – meble w najlepszym stylu.

Spora część mebli, które możemy nabyć na rodzimym rynku nie spełnia naszych oczekiwań. Z reguły wygląd mebla nie idzie w parze z jego jakością, a czasem nawet oba te kryteria nie potrafią sprostać naszym wymaganiom. Na szczęście pojawia się coraz więcej entuzjastów, którzy tworzą swoje meble z pasją i bez kompromisów.

 

Do takich firm można z całą pewnością zaliczyć polską markę Indemo, która w swojej ofercie posiada meble charakteryzujące się ciekawym designem oraz wysoką jakością. Indemo tworzy swoje meble z naturalnych i trwałych materiałów, dlatego w wielu przypadkach drewno staje się tutaj kluczowym materiałem. Przepiękne stoły, biurka, komody i półki  zadomowią się w niejednej aranżacji, również w pokojach dziecięcych. Prosta forma oraz naturalne materiały użyte do produkcji mebli Indemo sprawiają, że te idealnie wkomponują się w jakże lubiane u nas wnętrza utrzymane w skandynawskim stylu, ale nie tylko. Stół Iduro na przykład odnajdzie się także we wnętrzach loftowych i industrialnych. Możliwości jest na prawdę wiele.

stol_iduro
Indemo – stół Iduro
kontener_iduro
Indemo – kontener Iduro
kontener_iduro2
Indemo – kontener Iduro
biurko_do_pracy_iduro-indemo
Indemo – biurko do pracy Iduro

 

[alert type=white ]Wysoka jakość, dbałość o szczegóły oraz pomysłowość to cechy, które wyróżniają meble marki Indemo. Dzięki niej dobry design może zadomowić się w każdym wnętrzu.[/alert]

polka_dla_dzieci_lykke
Indemo – półki dla dzieci Lykke
polka_dla_dzieci_lykke2
Indemo – półki dla dzieci Lykke

Więcej informacji znajdziecie na stronie Indemo.pl