3 przedmioty, które stworzą niecodzienne przyjęcie.

Organizując przyjęcie warto by zaskoczyć swoich gości. Pomogą Wam w tym projektanci marki PO: Selected, którzy połączyli ze sobą innowację, dobry design i odrobinę kreatywnej odwagi. Zobaczcie trzy przedmioty codziennego użytku, które stworzą niecodzienne przyjęcie.

Mistrzowie pędzla.

Dobre przyjęcie to dobrze zaserwowane drinki i napoje. Paint Brush Stirrer Set to bardzo nietypowe mieszadła do napojów, których nie powstydziłby się sam Rembrandt. Mieszadła wykonane są głównie ze stali szlachetnej co sprawia, że są odporne na korozję i uszkodzenia. Dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Takie mieszadło na pewno nie pozwoli długo zapomnieć o imprezie oraz jej gospodarzach.

mieszadla-do-napojow-1
mieszadla-do-napojow-2

Wieczne wino.

Pen Nib Wine Pourer to niepowtarzalny dozownik do wina wykonany ze stali szlachetnej. Dozownik w kształcie stalówki, która udekorowana jest klasycznym ornamentem przykuje spojrzenie niejednego gościa oraz nie pozwoli uronić ani jednej kropli wina.

dozownik-do-wina-1
dozownik-do-wina-2

Muzyczne przyjęcie.

Trumpet Cup Tag to przedmiot, który bardzo przyda się podczas dużych przyjęć. Aby goście mogli się zabawić i nie musieli przez całą imprezę pilnować swoich szklanek i kieliszków z napojami użyj tej mini trąbki. Wystarczy ją przymocować do boku kieliszka i zapamiętać kolor. Prawda, że genialne?

trumpet-tag-1
trumpet-tag-2