Drewno i metal – idealne połączenie.

Drewno i metal to materiały, które  idealnie ze sobą współgrają. Połączone w jedną całość  szlachetne drewno i surowa stal to mieszanka bardzo wyrazista i w dobrym guście. Wyśmienitym tego przykładem są meble, które tworzy marka Metal Story.

 

Meble marki Metal Story odnajdą się w każdym wnętrzu. W końcu drewno i metal to połączenie bardzo uniwersalne. Dlatego  sprawdzą się one  zarówno we wnętrzach klasycznych jak i rustykalnych. Będą one  idealnym uzupełnieniem wnętrz industrialnych,  loftów czy aranżacji nowoczesnych. Meble marki Metal Story nie są produkowane masowo. Każdy z nich to kunsztowna, ręczna robota wykonywana przez najlepszych polskich rzemieślników.

Nasze meble nie stoją rzędem w magazynie. Nie płyną w kontenerach zza mórz. Każdy tworzymy na indywidualne zamówienie.

Każdy detal, szczegół jest perfekcyjnie dopracowywany, a w efekcie końcowym powstaje produkt, który zachwyca  swoim kształtem, kolorem, fakturą… Jak sami widzicie drewno i metal to idealne połączenie:  klasyczne i  ponadczasowe. A jeśli dodać do tego szczyptę pasji to powstają przedmioty, które każdego dnia zachwycają.

meble_handmade_metalstory_1

meble_handmade_metalstory_2 meble_handmade_metalstory_3 meble_handmade_metalstory_4 meble_handmade_metalstory_5 meble_handmade_metalstory_6 meble_handmade_metalstory_7