LiMO- kolekcja mebli, która walczy z nudą.

LiMO – to następna kolekcja mebli od Timoore, która została zaprojektowana z myślą o młodzieży. LiMO charakteryzuje się nowoczesną linią, interesującymi rozwiązaniami, a oko przykuwają kolorowe wstawki umieszczone w narożnikach mebli.

Kolekcja LiMO dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: popielato-zielony, popielato-pomarańczowy oraz kremowy z dodatkami, które wykonane są z naturalnego drewna bukowego. Takie warianty dają możliwość dostosowania mebli praktycznie do każdego wnętrza. Można je umieścić w pokoju, który emanuje pozytywną energią albo w pokoju stonowanym. Można je zastosować także z powodzeniem w pokoju dziecięcym ale i również w salonie dorosłych domowników. Interesującym rozwiązaniem w tej kolekcji jest fajny panel magnetyczny. Wykonany jest z MDF i ma dodatkowe naklejki magnetyczne w formie chmurek. Można do nich przyczepiać notatki, plany lekcji czy terminy pierwszych randek ;’)

limo_meble_mlodziezowe_2

Duże uchwyty oraz zaokrąglone rogi mebli sprawiają, że meble są wygodne oraz bezpieczne w użytkowaniu. Nowoczesny design sprawia, że ta kolekcja to uniwersalne rozwiązanie. Sprawdzi się zarówno w pokoju kilkuletniego dziecka, ale także w czterech kątach przeznaczonych dla zbuntowanego nastolatka.

limo_meble_mlodziezowe_1
limo_meble_mlodziezowe_3
limo_meble_mlodziezowe_4
limo_meble_mlodziezowe_5

Więcej informacji o tej kolekcji znajdziecie na www.timoore.eu