Meble, które dorastają z dzieckiem.

Jeśli nie chcielibyście za kilka lat ponownie urządzać pokoju dla dziecka warto urządzić go w sposób przemyślany. Jest to szczególnie trudne biorąc pod uwagę, że nasze pociechy rosną w zastraszającym tempie. Dzisiaj nasza córka zafascynowana jest różową kolorystyką, by za chwilę zmienić swoje upodobania na coś zupełnie innego.

Aby meble posłużyły dziecku wiele lat muszą charakteryzować się przede wszystkim dobrą jakością. Ważne jest także aby dziecięce meble były oryginalne oraz proste. Dzięki tym cechom będą mogły dopasować się do zmieniającego się charakteru naszej pociechy.

uniwersalne_meble_dla_dzieci_pinio_2

uniwersalne meble dla dzieci pinio 1

Meble, które dorastają z dzieckiem produkuje Polska firma Drewnostyl, a zwą się Pinio. I tak na przykład łóżeczko, przewijak czy komodę na przykład z serii Tolo można samodzielnie, we własnym domu dopasować do etapu rozwoju dziecka. Meble są solidne i posiadają nowoczesną stylistykę – będą więc świetnie rozwijać się razem z pociechą. Tolo jest jednym z wielu przykładów inteligentnie zaprojektowanych mebli Pinio. Inspirowana solidnym szwedzkim wzornictwem rustykalna Nostalgia, czy minimalistyczna seria Mini – wydaje się nam, że obie raczej nie wyjdą nigdy z mody.

uniwersalne_meble_dla_dzieci_pinio_3
uniwersalne_meble_dla_dzieci_pinio_4
uniwersalne_meble_dla_dzieci_pinio_5

Parole to kolekcja ponadczasowa. Może być wykorzystana zarówno w pokoju dla dzieci jak i młodzieży. Jedyne zdobienie to ich forma, która inspirowana jest stylem prowansalskim. Do mebelków dopasowano wdzięczne grafiki, które pomogą stworzyć klimat w pokoju dziecięcym. Aby meble stały się zupełnie neutralne istnieje możliwość odwrócenia drzwiczek.

uniwersalne_meble_dla_dzieci_pinio_6