Różowy pokój dla dziewczynki.

tapeta w karo, komoda, puf

Pokój zaprojektowała Agnieszka Ścigała Kitajewska z Pracowni Projektowej MA-NO Architekci. Swój udział w projektowaniu miała również 4 letnia Milenka. Tak powstało to wesołe i eleganckie królestwo utrzymane w różowej kolorystyce. Jest tu kolorowo, ale nie pstrokato. Dodatkowo architektka położyła duży nacisk na stworzenie wnętrza uniwersalnego, które posłuży dziewczynce przez kilka najbliższych lat. Partnerem wykonawczym tego projektu jest sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

Aby znaleźć złoty środek pomiędzy bajowym wyobrażeniem Milenki, a bardziej racjonalnymi oczekiwaniami jej rodziców architektka postawiła na pastelowe odcienie różu oraz bieli. Najważniejszym kolorem jest tutaj pudrowy róż Positively Radiant P5080-24 z palety kanadyjskiej marki Para Paints. Aby przełamać jednolitość na ścianach projektantka zastosowała akcenty w postaci tapety w romby oraz naklejki na ścianę, które wybrała sama Milenka. Podłoga to dębowy parkiet z kolekcji Classic marki Nobifloor na którym znalazła się przyjemna wykładzina Epic Carpets dedykowana do pokoi dla dzieci. Niezwykłego uroku dodają mebelki marki TomMebel utrzymane w skandynawskiej stylistyce. Dekoracje architektka wybierała wspólnie z mamą małej Milenki decydując się na motyw „Bajkowy Las” marki Lamps&Co., który znajduje się między innymi na poduszkach, pościeli, abażurze czy pufie.

rozowy pokoj dla dziewczynki 1 rozowy_pokoj_dla_dziewczynki_2 rozowy_pokoj_dla_dziewczynki_3 rozowy_pokoj_dla_dziewczynki_4 rozowy_pokoj_dla_dziewczynki_5 rozowy_pokoj_dla_dziewczynki_6