Poskramiacze bałaganu – skrzynie do przechowywania zabawek.

Dawniej dzieci nie miały dostępu do tak dużej ilości zabawek jak dziś. Do rozrywek podchodzono bardziej kreatywnie: chłopcy grali w kapsle, a dziewczynki skakały w gumę. Czasem do dobrej zabawy wystarczyła kreda albo kawałek patyka ze sznurkiem. Takie zabawki miały niewątpliwie jeszcze jedną zaletę… zwykle zostawały na podwórku.

[alert type=white ] Dzisiaj pokoje dla dzieci są wręcz zawalone zabawkami, na które coraz trudniej znaleźć miejsce. [/alert]

Na szczęście na bałagan są pewne sposoby. Z pomocą przychodzi nowa polska marka NOBOBOBO i jej genialne drewniane skrzynie do przechowywania skarbów.

skrzynie_do_przechowywania_nobobobo_1

Poskrom bałagan i pożegnaj brzydotę.

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego jak wygląda przechowywanie zabawek. Przeważnie są to przeróżne pojemniki, kosze, skrzynie wykonane z plastiku, drewna, tektury, metalu, które ustawione są nie tylko w pokoju dziecka, ale również w salonie. Mają być tylko na jakiś czas. Potem jednak okazuje się, że towarzyszą nam coraz dłużej i drażnią swoim wyglądem. Dzięki marce NOBOBOBO pojemniki do przechowywania będą idealnym uzupełnieniem wnętrza, a do tego mogą poszczycić się ponadprzeciętną funkcjonalnością.

skrzynie_do_przechowywania_nobobobo_5

Funkcjonalnie, edukacyjnie.

Poza pięknym wyglądem oraz podstawową funkcją pojemników jaką jest przechowywanie, owe skrzynie mogą się pochwalić również innymi zastosowaniami. Oczywiście funkcja siedzenia i leżenia jest do przewidzenia, ale funkcja edukacyjna? Dokładnie tak. Dzięki skrzyniom magnetycznym, przy pomocy zabawnych magnesów możemy uczyć swoje pociechy matematyki, pobudzać ich wyobraźnie oraz kreatywność. NOBOBOBO ma także skrzynie przeznaczone do malowania kredą.

skrzynie_do_przechowywania_nobobobo_2

Mobilny mebel.

Skrzynie posiadają jeszcze jedną ciekawą zaletę – mobilność. Dzięki zamontowanym kółkom dużo łatwiej posprzątać mieszkanie. Mobilna skrzynia ułatwia zaangażować dzieci do prac porządkowych, a wieczorem staje się ich samochodzikiem lub pojazdem kosmicznym.

skrzynie_do_przechowywania_nobobobo_3

Cechy dobrych pojemników do przechowywania.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Przed zakupem pojemnika, który będzie służył do przechowywania zabawek dowiedzmy się czy użyte farby są ekologiczne. Sprawdźmy czy mebel posiada zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem paluszków. Jeśli pojemnik ma kółka zapytajmy czy posiadają one hamulce i materiał z którego są wykonane nie rysuje podłogi. Dobry pojemnik powinien charakteryzować się funkcjonalnością oraz wysoką estetyką. I najważniejsze… tutaj liczy się przede wszystkim jakość.

skrzynie_do_przechowywania_nobobobo_4