Funkcjonalne pufy dla dzieci od Lamps&Co.

Czy niewielki puf to przydatny element wystroju pokoju dziecięcego? Z pewnością tak. Zawiera niewiele miejsca i jest wielofunkcyjny. A jeśli do tego świetnie wygląda to już pełny sukces. Zobaczcie sami!

Polska firma Lamps&Company znana jest z pięknych lamp z kolorowymi abażurami do pokoi dziecięcych. Teraz wnętrza, w których mieszkają nasze pociechy możemy wyposażyć także w niewielki mebel do kompletu.

W ofercie tej polskiej marki pojawiły się designerskie dodatki – funkcjonalne pufy, występujące w obiciach identycznych jak materiały wykorzystane na abażurach lamp.

puf-lamps_co2


Puf jest wytrzymały, lekki i praktyczny. Może służyć jako siedzisko, podpórka, stoliczek, a niekiedy nawet jako poduszka czy podnóżek – nie tylko dla dzieci ale również dla rodziców. Idealnie sprawdza się podczas karmienia małego dziecka jako podnóżek dla karmiącej mamy lub jako siedzisko kiedy usypiamy malucha.

Kolisty kształt pufa i jego rozmiary (45 cm średnicy i 25 cm wysokości) został tak zaplanowany aby był wygodny dla osób w każdym wieku. Pomyśleliśmy również o tych najmniejszych dzieciach, które raczkują, uczą się siadać czy chodzić. Miękki i przyjemny w dotyku puf jest idealny dla nich ponieważ mogą się na nim wesprzeć stawiając pierwsze kroki. Ponadto pufy są lekkie i dzieci mogą się nimi bawić, a nawet nosić ze sobą po domu –

mówi Anna Nawrot z Lamps and Company.

W Lamps&Co. dbamy o detale i wysoką jakość naszych produktów. Każda poszewka na puf wykonana jest z wysokiej jakości bawełny podszytej specjalną wytrzymałą pikówką. Dzięki temu siedzisko jest wytrzymałe, nie wypycha się, a jednocześnie zawsze pięknie się układa. Zapinane na suwak obicie pufa można łatwo zdjąć do prania. Siedzisko z surówki bawełnianej wypełniono granulatem styropianowym, dzięki czemu jest miękkie, lekkie i dopasowuje się do kształtów ciała.

puf-lamps_co1
puf-lamps_co3
puf-lamps_co4

Produkty od Lamps&Co. posiadają certyfikaty OEKO-TEX STANDARD 100, CE.
Pufy, lampy i poduchy można nabyć w sklepie internetowym www.lampsandco.pl.